تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...

قلعه‌نویی: از حضور قطبی استقبال کردم، اما نمی‌دانم چرا منتفی شد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد که یکی از موافقان حضور افشین قطبی در تیم فوتبال امید کشورمان بوده است.

کد خبر: ۱۵۰۰۳۵
۱۴:۴۸ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۲

 

قلعه‌نویی: از حضور قطبی استقبال کردم، اما نمی‌دانم چرا منتفی شد

 

دیدارنیوز: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد که یکی از موافقان حضور افشین قطبی در تیم فوتبال امید کشورمان بوده است.

امیر قلعه‌نویی در حاشیه برگزاری دوره مربیگری B آسیا درباره انتخاب رضا عنایتی به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: به‌هرحال درباره این موضوع باید فدراسیون صحبت کند. من اعتقاد دارم عنایتی یکی از مربیان خوب و آینده‌دار فوتبال ماست و شکی ندارم. ما حدود یک ماه پیش این پروسه را راه‌اندازی کردیم، از ما دعوت کردند به کمیته المپیک رفتیم و با حضور همه آقایان جلسه‌ای برگزار کردیم و من نظرم را گفتم، آنجا تصمیم‌گیری شد که حبیب کاشانی به‌عنوان مدیر تیم امید تصمیم‌گیری کند، تا اینکه گزینه‌ها انتخاب نشد و کاشانی، افشین قطبی را کاندیدا کرد و من هم خیلی استقبال و تأیید کردم، اعتقادم این بود که او توانایی و پتانسیل بالایی دارد.

وی ادامه داد: ما پیشنهادی دادیم که با توجه به اینکه قطبی مدتی از فوتبال ایران دور بوده است و شناخت کمی نسبت به جوان‌ها دارد، کنارش مربی‌ای را انتخاب کنیم که تیم ملی آسیب نبیند، در هر حال اینکه به‌چه‌علت حضور قطبی منتفی شد، اطلاعی ندارم.

سرمربی تیم فوتبال درباره اینکه گفته می‌شود شهریار مغانلو، پیام نیازمند و مهدی ترابی قرار است تیم امید را همراهی کنند، اظهار داشت: این انتخاب مجتبی حسینی بود و شاید با آمدن عنایتی تغییراتی ایجاد شود.

قلعه‌نویی در واکنش به تغییر در کادر فنی تیم ملی تصریح کرد: نامه آن را زدیم و مراحل آخرش در حال انجام است، پیش‌قرارداد هم فرستاده شده است. ما در اجلاس فیفا نیز با مدیر برنامه مربی مدنظرمان صحبت کردیم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی