تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

انتقاد همتی از رئیسی؛ تورم فروردین ۶۹ درصد است!

عبدالناصر همتی، رئیس سابق بانک مرکزی از ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری انتقاد کرد و نوشت: به استناد جدول منتشره از شاخص بهای بانک مرکزی، تورم فروردین ۱۴۰۲ به ۶۹٪ رسیده است! لطفا برای اطلاع مردم توضیح دهید: با کدام اطلاعات و تحلیل در ایام انتخابات ۱۴۰۰ قاطعانه قول نصف و سپس تک رقمی کردن تورم را دادید؟ تابه حال، برای تحقق وعده چه اقداماتی انجام داده‌اید؟

کد خبر: ۱۵۰۰۰۱
۰۹:۳۶ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۲

انتقاد همتی از رئیسی؛ تورم فروردین ۶۹ درصد است!

دیدارنیوز: رئیس سابق بانک مرکزی به انتقاد از ابراهیم رئیسی و دولت سیزدهم پرداخت.

عبدالناصر همتی یکی از نامزدهای ریاست جمهوری گذشته ایران، به تورم بالا در فروردین امسال اشاره کرد و از رئیس جمهور خواست درباره قول خود درخصوص تک رقمی کردن تورم در ایران توضیح دهد.

عبدالناصر همتی در توییتر نوشت: «آقای رئیس جمهور! به استناد جدول منتشره از شاخص بهای بانک مرکزی، تورم فروردین ۱۴۰۲ به ۶۹٪ رسیده است! لطفا برای اطلاع مردم توضیح دهید: با کدام اطلاعات و تحلیل در ایام انتخابات ۱۴۰۰ قاطعانه قول نصف و سپس تک رقمی کردن تورم را دادید؟ تابه حال، برای تحقق وعده چه اقداماتی انجام داده‌اید؟»

به گزارش دیدارنیوز، بحران اقتصادی در ایران که پس از روی کار آمدن دولت رئیسی شدت بیشتری گرفته، با انتقادهای زیادی از طرف فعالان سیاسی، اقتصادی، نمایندگان مجلس و .. همراه بوده است.

انتقاد همتی از رئیسی؛ تورم فروردین ۶۹ درصد است!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی