تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...

اعلام لیست نهایی فراکسیون انقلاب در اجلاسیه چهارم

علی‌اصغر خانی، عضو فراکسیون انقلاب اسلامی از تعیین اعضای هیئت رئیسه مجلس در این فراکسیون خبر داد و گفت: محمدباقر قالیباف به عنوان رئیس و مجتبی ذوالنور و عبدالرضا مصری به عنوان نواب هیئت رئیسه انتخاب شدند.

کد خبر: ۱۴۹۹۵۳
۱۲:۰۷ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۲

انتخاب اعضای هیات رئیسه مجلس در فراکسیون انقلاب اسلامی

دیدارنیوز: عضو فراکسیون انقلاب اسلامی، با اشاره به جلسه این فراکسیون درباره انتخابات هیئت رئیسه مجلس گفت: در این جلسه محمدباقر قالیباف به عنوان رئیس و مجتبی ذوالنور و عبدالرضا مصری به عنوان نواب هیئت رئیسه انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین سیدنظام‌الدین موسوی، محسن پیرهادی و مصطفی آقا میرسلیم، به عنوان ناظرین هیئت رئیسه، و احمد نادری، روح الله متفکر آزاد، محسن دهنوی، مجتبی یوسفی، محمد رشیدی و کریمی نیز به عنوان دبیران هیئت رئیسه، از سوی اعضای فراکسیون انتخاب شدند.

خانی گفت: انتخابات هیئت رئیسه مجلس برای اجلاسیه چهارم فردا برگزار می‌شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی