تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.
افشین پیروانی از تماس جالب اسطوره فوتبال خبر داد

علی پروین پس از قهرمانی پرسپولیس چه گفت؟

تیم پرسپولیس روز پنجشنبه در قائمشهر فاتح لیگ برتر فوتبال ایران شد تا فصلی دشوار را با قهرمانی و جشن در حضور هوادارانش در ورزشگاه وطنی رقم بزند. افشین پیروانی، مدیر باشگاه پرسپولیس از تماس تلفنی علی پروین یکی از اسطوره‌های سرخپوشان پس از این قهرمانی حرف زده است.

کد خبر: ۱۴۹۸۰۶
۱۰:۲۳ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲

علی پروین درباره قهرمانی پرسپولیس چه گفت؟

دیدارنیوز: مدیر باشگاه پرسپولیس بعد از قهرمانی سرخ‌ها در لیگ برتر با تشکر از پیشکسوتانی که از تیم حمایت کردند، ماجرای جالب تماس علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس با خودش بعد از فتح جام را بازگو کرد.

تیم پرسپولیس با پیروزی چهار بر صفر در برابر نساجی، قهرمان بیست و دومین دوره لیگ برتر لقب گرفت. شاگردان یحیی گل‌محمدی برای پانزدهمین بار در کل ادوار لیگ قهرمان شدند، اما هنوز فصل فوتبالی برای این تیم تمام نشده است.

سرخپوشان تهرانی می‌توانند با پیروزی در دو بازی دیگر در رقابت‌های جام حذفی هم قهرمان شوند و باز هم دبل کنند؛ اتفاقی که روی کاغذ آسان به نظر می‌رسد، اما پرسپولیسی‌ها می‌دانند در زمین فوتبال کار سختی در پیش دارند. احتمال برگزاری دربی در فینال انگیزه‌ای شد تا با افشین پیروانی، مدیر متعصب باشگاه پرسپولیس تماس بگیریم.

پیروانی که در تنها دربی فینال حذفی سابقه گل زدن به استقلال را دارد درخصوص احتمال دبل قهرمانی پرسپولیس در این فصل گفت: خودم دو بار تجربه دبل قهرمانی را دارم. هم به عنوان بازیکن و کاپیتان پرسپولیس که در فینال حذفی گل قهرمانی تیمم را به ثمر رساندم و تجربه دیگرم از دبل قهرمانی هم مربوط به زمانی است که مدیر تیم بودم و حالا هم می‌خواهم برای سومین بار این تجربه را کسب کنم.

مدیر باشگاه پرسپولیس افزود: دبل قهرمانی لذت خاصی دارد. به بچه‌های تیم هم گفتم که هنوز خیلی کار داریم و کارمان تمام نشده است. آرزوی من این است که فصل را با یک قهرمانی دیگر به پایان برسانیم.

پیروانی که به عنوان مدافع وسط در فینال حذفی گل قهرمانی پرسپولیس را وارد دروازه استقلال کرد درباره تقابل احتمالی با رقیب سنتی و اینکه آیا ممکن است یک مدافع وسط از پرسپولیس گل قهرمانی پرسپولیس را به ثمر برساند، گفت: امیدوارم بازی خوبی باشد. فرقی ندارد کدام بازیکن گلزنی کند.

مدیر پرسپولیس با بیان اینکه مایل نیست پاسخ اظهارات ساپینتو را بدهد، گفت: از نظر من هر شخصی نظرش قابل احترام است!

پیروانی که در ورزشگاه وطنی چندین بار مورد تشویق هواداران پرسپولیس قرار گرفته بود از آن‌ها و تمام پرسپولیسی‌ها قدردانی کرد و ادامه داد: دیشب با علی‌آقا پروین حرف می‌زدم. به من گفت آقای افشین خان! ماشاءالله خیلی محبوب شده‌ای و هواداران هم حسابی تشویق کردند، نیامدم استادیوم، اما صدای تشویقت را از تلویزیون شنیدم و برای تو خیلی خوشحالم. من در پاسخ گفتم علی‌آقا شما خیلی بزرگی و از ما حمایت کردی. او در جواب گفت مصاحبه‌ای را که کردی دیدم که فشار زیادی روی تو بود و گفتی نمی‌گذارم فشار روی تیم باشد و هجمه‌ها روی من باشد. به همین خاطر است که هواداران قدرشناسی می‌کنند و قدردانت هستند.

پیروانی در پایان صحبت‌هایش ضمن قدردانی از بزرگان پرسپولیس درخصوص حضور محمود خوردبین در استادیوم وطنی گفت: محمودخان بزرگ و عزیز ماست. او افتخار داد که برای حمایت از ما به قائمشهر آمد. او را بسیار دوست داریم و خدا را شکر می‌کنیم که به جمع ما آمد و با هم جشن قهرمانی گرفتیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی