تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...

افتتاح مدرسه ۱۵ کلاسه موسسه خیریه نیک گامان در قرچک +عکس

مدرسه ۱۵ کلاسه‌ «موسسه خیریه نیک گامان جمشید» در شهرستان قرچک استان تهران که مجهز به آزمایشگاه، کارگاه و کتابخانه است، افتتاح شد.

کد خبر: ۱۴۹۷۸۶
۱۳:۱۰ - ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۲

موسسه

دیدارنیوز: مدرسه ۱۵ کلاسه‌ «موسسه خیریه نیک گامان جمشید» در شهرستان قرچک استان تهران افتتاح شد.

اشکان تقی پور، مدیر عامل «موسسه خیریه نیک گامان جمشید» و عضو هیئت مدیره «مجمع خیرین کشور» در مراسم افتتاح این مرکز گفت: این مدرسه بزرگ و مجهز با نام «پیشرفت و توسعه» در دو مقطع ابتدایی و متوسطه اول در منطقه جمعیت پذیر قرچک به لطف خیرین موسسه خیریه نیک گامان جمشید ساخته شد.

موسسه

عضو هیئت مدیره «مجمع خیرین کشور» و عضو هیئت مدیره «شبکه ملی موسسات خیریه و نیکوکاری» گفت: در مراسم افتتاح این مرکز فاطمه طوقانیان، قائم مقام مدیر عامل «موسسه خیریه نیک گامان» و عضو هیئت مدیره «مجمع خیرین استان تهران» هم حضور داشت و این مدرسه‌ی بزرگ ۱۵ کلاسه مجهز به آزمایشگاه، کارگاه و کتابخانه در محله‌ی جمعیت پذیر پویینک در جنوب شرق شهر قرچک استان تهران قرار دارد.

تقی پور، چهره ماندگار مدرسه سازی در سال ۱۳۹۹، افزود: در حوزه‌ مدرسه سازی موسسه نیک گامان، سهم استان تهران از ۷۳ مدرسه افتتاح شده در سرتاسر کشور طی ۱۰ سال گذشته تا کنون، ۴ مدرسه است که ۵۰ کلاس درس به فضای آموزشی مناطق کم برخوردار جمعیت پذیر استان تهران افزوده است.

موسسه

عضو کارگروه امور بین الملل جامعه خیرین مدرسه ساز کشور تاکید کرد: موسسه خیریه نیک گامان علاوه بر فعالیت‌های کاملا مردم نهاد زیربنایی و کلان در حوزه‌های بهزیستی، بهداشت و درمان و حوادث طبیعی، سالیانه ۱۰ مدرسه به مدارس کشور می‌افزاید و مدرسه یاری را نیز در کنار مدرسه سازی به شکل گسترده انجام می‌دهد.

طوقانیان قائم مقام مدیر عامل «موسسه خیریه نیک‌گامان جمشید» و عضو هیئت مدیره «مجمع خیرین استان تهران» گفت: در مراسم افتتاح این مدرسه علاوه بر دانش آموزان مدرسه، بزرگان و فرهنگیانٍ قرچک، حبیبی، معاون اداره کل نوسازی و توسعه مدارس استان تهران، میری زاده، معاون فرماندار قرچک، عبدی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش قرچک نیز حضور داشتند.

موسسه

موسسه

موسسه

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی