تیتر امروز

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم
بررسی موانع تولید در گفت‌وگو با مدیر عامل آریا چوب نفیس آفرینش+ویدیو

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم

موانع، مشکلات و کارشکنی‌های مسیر تولید از ثبت درخواست و اخذ پروانه تا وارد کردن سخت افزار و موضوع ترخیص آن در گمرکات ایران در گفت‌وگوی دیدار با یک کارآفرین.
گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف
چه کسی رئیس مجلس دوازدهم خواهد شد؟ دیدار گزارش می‌دهد:

گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف

محمدباقر قالیباف گرچه نفر اول انتخابات مجلس دوازدهم از تهران نشد، اما همچنان انتظار دارد که در مقام شیخ مکلای جریان اصولگرا، در جایگاه خود ابقا شود، گزینه‌های دیگری نیز برای ریاست بر مجلس مطرح...
آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار
دیدار نخستین برنامه از "پریسکوپ" را منتشر می‌کند

آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار

با توجه به طیف گسترده علاقه مندی‌ها در دهه‌های اخیر در زمینه‌های شغلی و به طبع سردرگمی و عدم آگاهی نسل نوجوان و جوان (نسل Z) نسبت به آینده، بازار کار، میزان درآمد، جایگاه شغلی و اجتماعی هر حرفه...

افتتاح مدرسه ۱۵ کلاسه موسسه خیریه نیک گامان در قرچک +عکس

مدرسه ۱۵ کلاسه‌ «موسسه خیریه نیک گامان جمشید» در شهرستان قرچک استان تهران که مجهز به آزمایشگاه، کارگاه و کتابخانه است، افتتاح شد.

کد خبر: ۱۴۹۷۸۶
۱۳:۱۰ - ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۲

موسسه

دیدارنیوز: مدرسه ۱۵ کلاسه‌ «موسسه خیریه نیک گامان جمشید» در شهرستان قرچک استان تهران افتتاح شد.

اشکان تقی پور، مدیر عامل «موسسه خیریه نیک گامان جمشید» و عضو هیئت مدیره «مجمع خیرین کشور» در مراسم افتتاح این مرکز گفت: این مدرسه بزرگ و مجهز با نام «پیشرفت و توسعه» در دو مقطع ابتدایی و متوسطه اول در منطقه جمعیت پذیر قرچک به لطف خیرین موسسه خیریه نیک گامان جمشید ساخته شد.

موسسه

عضو هیئت مدیره «مجمع خیرین کشور» و عضو هیئت مدیره «شبکه ملی موسسات خیریه و نیکوکاری» گفت: در مراسم افتتاح این مرکز فاطمه طوقانیان، قائم مقام مدیر عامل «موسسه خیریه نیک گامان» و عضو هیئت مدیره «مجمع خیرین استان تهران» هم حضور داشت و این مدرسه‌ی بزرگ ۱۵ کلاسه مجهز به آزمایشگاه، کارگاه و کتابخانه در محله‌ی جمعیت پذیر پویینک در جنوب شرق شهر قرچک استان تهران قرار دارد.

تقی پور، چهره ماندگار مدرسه سازی در سال ۱۳۹۹، افزود: در حوزه‌ مدرسه سازی موسسه نیک گامان، سهم استان تهران از ۷۳ مدرسه افتتاح شده در سرتاسر کشور طی ۱۰ سال گذشته تا کنون، ۴ مدرسه است که ۵۰ کلاس درس به فضای آموزشی مناطق کم برخوردار جمعیت پذیر استان تهران افزوده است.

موسسه

عضو کارگروه امور بین الملل جامعه خیرین مدرسه ساز کشور تاکید کرد: موسسه خیریه نیک گامان علاوه بر فعالیت‌های کاملا مردم نهاد زیربنایی و کلان در حوزه‌های بهزیستی، بهداشت و درمان و حوادث طبیعی، سالیانه ۱۰ مدرسه به مدارس کشور می‌افزاید و مدرسه یاری را نیز در کنار مدرسه سازی به شکل گسترده انجام می‌دهد.

طوقانیان قائم مقام مدیر عامل «موسسه خیریه نیک‌گامان جمشید» و عضو هیئت مدیره «مجمع خیرین استان تهران» گفت: در مراسم افتتاح این مدرسه علاوه بر دانش آموزان مدرسه، بزرگان و فرهنگیانٍ قرچک، حبیبی، معاون اداره کل نوسازی و توسعه مدارس استان تهران، میری زاده، معاون فرماندار قرچک، عبدی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش قرچک نیز حضور داشتند.

موسسه

موسسه

موسسه

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی