تیتر امروز

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۰ +ویدیو
فینال جام حذفی فوتبال ایران؛ آخر هیـ"جام"!

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۰ +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.

قصه پر غصه کشاورزان/ گلایه گندم‌کاران خوزستانی از تأخیر در پرداخت مطالباتشان

رئیس اتاق اصناف کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان اهواز(مرکز استان) از عدم همکاری بانک‌های عامل و چشم به انتظاری گندمکاران جهت واریزی مطالبات گندم خبر داد.

کد خبر: ۱۴۹۶۴۹
۲۲:۰۸ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲

قصه پر غصه کشاورزان/ گلایه گندم‌کاران خوزستانی از تأخیر در پرداخت مطالباتشان

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: فاضل نیسی در گفت‌وگو با خبرنگار دیدارنیوز تصریح کرد: کشاورزان با مراجعه مکرر به ادارات و بانک عامل هنوز موفق به دریافت پول گندم‌های تحویلی نشده‌اند.
 وی افزود: با درنظر گرفتن شرایط اقتصادی بالا بود هزینه‌های جانبی کشاورزی و گرانی کرایه ماشین‌های برداشت، گندمکاران قادر به پرداخت و تسویه حساب با کارگران و تراکتورداران نیستند.
رئیس هیئت مدیره اتاق اصناف کشاورزی بیان اینکه کشاورزان در انتظار تجدیدنظر قیمت گذاری گندم هنوز سردرگم هستند، گفت: امسال با توجه به شرایط آب و هوایی و رطوبت بالا، مزارع گندم و کلزا با افت محصول مواجهه شدند، این در حالی است که برداشت محصولات کفاف هزینه‌های انجام شده، نمی‌باشد.
نیسی افزود: از اداره غله و بازرگانی و ادارات مربوطه خواستاریم نسبت به تامین مبالغ واریزی گندم‌های تحویلی اقداماتی جدی در نظر بگیرند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی