تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...
توسط هیأت اختلاف داوری در شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان انجام شد:

تعیین تکلیف ۳۹ قرارداد راکد

توسط هیأت اختلاف داوری در شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان ۳۹ قرارداد راکد مانده از سال‌های قبل تعیین تکلیف شدند.

کد خبر: ۱۴۹۵۷۰
۱۸:۰۵ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲

تعیین تکلیف ۳۹ قرارداد راکد

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان ، علی مهدی پور ؛ گفت : تشکیل جلسه هیأت اختلاف داوری در شرکت شهرک های صنعتی خوزستان طی دو روز با حضور نماینده سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به عنوان مرضی الطرفین برگزار شد و 39 پرونده حائز اهمیت مورد بررسی قرار گرفت . مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان در ادامه ابراز داشت : بخش عمده ای از قراردادهای طرح شده در این جلسات ، مربوط به متقاضیانی است که در سنوات گذشته زمین تخصیصی خود را در شهرک ها و نواحی صنعتی استان دریافت کرده اند ، اما به تعهدات خود مبنی بر ساخت و ایجاد کسب و کار جامعه عمل نپوشیدند . وی تصریح کرد : متقاضیانی که زمین های خریداری شده را راکد نگه دارند و به هر دلیل ممکن در موعد مقرر نسبت به ساخت و ساز اقدام ننمایند طبق دستورالعمل و دفترچه قرارداد حق بهره برداری شهرک های صنعتی کشور با آنان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت . مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان افزود : به منظور رونق کسب و کار و ایجاد واحدهای صنعتی و تولیدی ، تعیین تکلیف قراردادهای راکد در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان با جدیت ادامه خواهد یافت .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی