تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...
توسط هیأت اختلاف داوری در شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان انجام شد:

تعیین تکلیف ۳۹ قرارداد راکد

توسط هیأت اختلاف داوری در شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان ۳۹ قرارداد راکد مانده از سال‌های قبل تعیین تکلیف شدند.

کد خبر: ۱۴۹۵۷۰
۱۸:۰۵ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲

تعیین تکلیف ۳۹ قرارداد راکد

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان ، علی مهدی پور ؛ گفت : تشکیل جلسه هیأت اختلاف داوری در شرکت شهرک های صنعتی خوزستان طی دو روز با حضور نماینده سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به عنوان مرضی الطرفین برگزار شد و 39 پرونده حائز اهمیت مورد بررسی قرار گرفت . مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان در ادامه ابراز داشت : بخش عمده ای از قراردادهای طرح شده در این جلسات ، مربوط به متقاضیانی است که در سنوات گذشته زمین تخصیصی خود را در شهرک ها و نواحی صنعتی استان دریافت کرده اند ، اما به تعهدات خود مبنی بر ساخت و ایجاد کسب و کار جامعه عمل نپوشیدند . وی تصریح کرد : متقاضیانی که زمین های خریداری شده را راکد نگه دارند و به هر دلیل ممکن در موعد مقرر نسبت به ساخت و ساز اقدام ننمایند طبق دستورالعمل و دفترچه قرارداد حق بهره برداری شهرک های صنعتی کشور با آنان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت . مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان افزود : به منظور رونق کسب و کار و ایجاد واحدهای صنعتی و تولیدی ، تعیین تکلیف قراردادهای راکد در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان با جدیت ادامه خواهد یافت .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی