تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

امیرعبداللهیان: بازگشایی سفارت عربستان «به زودی» انجام می‌شود

حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه کشورمان، بازگشت روابط طبیعی میان ایران و عربستان را ظرفیت بزرگی برای منطقه و جهان اسلام دانست و گفت که بازگشایی سفارت عربستان در تهران و تعیین سفیر ایران برای اعزام به عربستان «به زودی» انجام و اعلام می‌شود.

کد خبر: ۱۴۹۳۸۵
۱۳:۰۷ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲

امیرعبداللهیان: بازگشایی سفارت عربستان «به زودی» انجام می‌شود

دیدارنیوز: وزیر خارجه کشورمان گفت: بازگشایی سفارت عربستان در تهران و تعیین سفیر ایران برای اعزام به عربستان سعودی «به زودی» انجام و اعلام خواهد شد.

حسین امیرعبداللهیان بازگشت روابط طبیعی میان جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی را ظرفیت بزرگی دانست که در اختیار دو کشور، منطقه و جهان اسلام است.

ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان نیز پیش از این در ارتباط با عربستان گفته بود: در مسیر اجرای توافقی که بین ایران و عربستان با میانجیگری چین انجام شده پیشرفت‌های خوبی داشتیم و روابط سیاسی ایران و عربستان برقرار است.

کنعانی افزود: ما در مسیر اجرای توافق صورت گرفته، حرکت می‌کنیم و خوشبین هستیم که مسیر توافق انجام شده با اراده سیاسی طرفین به خوبی به پیش برود و ما نسبت به آینده روابط دو جانبه دو کشور «ایران و عربستان» خوشبین هستیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی