تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

نشست چهارجانبه ایران، روسیه، سوریه و ترکیه برگزار شد

در نشست چهارجانبه وزرای خارجه ایران، روسیه، سوریه و ترکیه در مسکو، وزرای خارجه ۴ کشور راهکار‌های رسیدن به یک راه‌حل سیاسی را بررسی کردند.

کد خبر: ۱۴۹۳۷۶
۱۲:۱۱ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲

نشست چهارجانبه ایران، روسیه، سوریه و ترکیه برگزار شد

دیدارنیوز: نشست چهارجانبه وزرای خارجه ایران، روسیه، سوریه و ترکیه در مسکو برگزار شد.

نشست چهارجانبه وزرای خارجه ایران، روسیه، سوریه و ترکیه در ساختمان تشریفات وزارت خارجه روسیه برگزار شد. در این اجلاس وزرای خارجه ۴ کشور راهکار‌های رسیدن به یک راه‌حل سیاسی را بررسی کردند.

وزیر امور خارجه کشورمان در این اجلاس تاکید کرد که جمهوری اسلامی از راه‌حل سیاسی حمایت می‌کند و انتظار دارد که ترکیه و سوریه روی راه‌حل سیاسی تمرکز کنند.

وزیر امور خارجه کشورمان که پیش از آغاز اجلاس با همتای سوری خود دیدار کرده بود ابراز امیدواری کرد که در صورت رسیدن به راه‌حل سیاسی، زمینه بازگشت آوارگان سوری و خروج اشغال‌گرانی، چون آمریکا از شمال سوریه فراهم شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی