تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...

وزنه‌برداری آسیا؛ ۲ برنز برای جوادی و مصدومیت رستمی

در جریان مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی آسیا، در دسته ۸۹ کیلوگرم مصطفی جوادی به دو مدال برنز رسید اما کیانوش رستمی مصدوم شد و در نهایت به عنوانی بهتر از هشتمی نرسید.

کد خبر: ۱۴۹۳۷۲
۱۱:۳۹ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲

وزنه‌برداری آسیا؛ ۲ برنز برای جوادی/ رستمی مصدوم شد

دیدارنیوز: ملی‌پوش دسته ۸۹ کیلوگرم تیم وزنه‌برداری ایران موفق به کسب دو مدال برنز در رقابت‌های قهرمانی آسیا شد.

در ادامه رقابت دسته ۸۹ کیلوگرم در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی آسیا به میزبانی کره جنوبی، کیانوش رستمی و مصطفی جوادی دو ملی‌پوش ایران به همراه ۹ ورزشکار دیگر به روی تخته رفتند.

کیانوش رستمی که در حرکت یک‌ضرب در رده چهارم ایستاده بود، کار خود در دوضرب را با مهار وزنه ۱۸۶ کیلوگرمی آغاز کرد. او در تلاش‌های دوم و سوم، دو بار پیاپی موفق به مهار وزنه ۲۰۷ کیلوگرمی نشد و در رده یازدهم حرکت دوضرب ایستاد. رستمی در مجموع نیز با ۳۵۱ کیلوگرم به مقام هشتمی دست یافت.

همچنین میر مصطفی جوادی در نخستین تلاش خود در دوضرب موفق به مهار وزنه ۱۹۷ کیلوگرمی شد. او در دو ضرب وزنه ۲۰۵ کیلوگرمی را به طور صحیح بالای سر نگه داشت، اما در تلاش سوم نتوانست در مهار وزنه ۲۱۱ کیلوگرمی ناکام ماند و با رکورد ۲۰۵ کیلوگرم به مدال برنز این حرکت رسید.

جوادی در مجموع نیز با ۳۶۴ کیلوگرم در رده سوم ایستاد و دومین مدال برنزش را کسب کرد.

کاروان اعزامی ایران تاکنون موفق به کسب ۲ طلا و یک نقره توسط حسین سلطانی، ۲ مدال برنز توسط فاطمه کشاورز و ۲ برنز توسط میرمصطفی جوادی شده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی