تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
به تازگی یادتان افتاده پس از ۶ سال از اسحاق جهانگیری شکایت کنید

فعال اصول‌گرا: آقای قالیباف! پروژه یاس چه شد؟

محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا پس از شنیدن خبر شکایت قالیباف، رئیس مجلس از اسحاق جهانگیری بابت اظهارات ۶ سال پیش وی در مناظره انتخاباتی نوشت: احساس کردم پس بدتان نمی‌آید که به گذشته‌ها هم سفر کنیم. به همین دلیل و برای آنکه به مخالفان‌تان ثابت کنید «گذر زمان» نیاز به «شفافیت» را از بین نمی‌برد و به این موضوع هم، قلبا و عملا اعتقاد دارد؛ جنابعالی را دعوت می‌کنم به یک گفتگو با پرسش‌هایی درباره «پروژه یاس» که می‌دانید و می‌دانیم چه شد.

کد خبر: ۱۴۹۲۷۸
۲۰:۲۹ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲

فعال اصول‌گرا: آقای قالیباف! از پروژه یاس چه خبر؟

دیدارنیوز: محمد مهاجری فعال اصولگرا نوشت: جناب آقای قالیباف! دیروز خبری را دیدم که تازگی‌ها یادتان افتاده از آقای اسحاق جهانگیری بخاطر اظهارات ۶ سال قبلش در مناظره انتخاباتی شکایت کنید.

این فعال سیاسی در ادامه نوشت: «احساس کردم پس بدتان نمی‌آید که به گذشته‌ها هم سفر کنیم. به همین دلیل و برای آنکه به مخالفان‌تان ثابت کنید «گذر زمان» نیاز به «شفافیت» را از بین نمی‌برد و به این موضوع هم، قلبا و عملا اعتقاد دارد؛ جنابعالی را دعوت می‌کنم به یک گفتگو با پرسش‌هایی درباره «پروژه_یاس» که می‌دانید و می‌دانیم چه شد؛ و نیز داستان املاک نجومی شهرداری تهران و نیز اداره کردن تهران با هزینه بسیار گران؛ همچنین قضیه قائم مقام‌تان آقای شریفی.

یقینا این گفتگو که می‌تواند با سوالاتش شما را بیازارد و به چالش بکشد؛ از هر جهت به سود اعتبار سیاسی شما خواهد بود.

اگر شکایت شما از آقای جهانگیری در پشت در‌های بسته دادگاه انجام و به صدور حکم توسط یک قاضی منتهی شود، در گفت‌وگوی مورد نظر، میلیون‌ها قاضی به عملکرد شما نمره می‌دهند و موفقیت‌تان در آزمون شفافیت را محک می‌زنند.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی