تیتر امروز

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۱؛ باران سنگ و بطری! +ویدیو
فینال جام حذفی فوتبال ایران؛ آخر هیـ"جام"!

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۱؛ باران سنگ و بطری! +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.

اوسطی: ساخت مسکن مطابق با وعده دولت پیش نمی‌رود

در شرایطی که پس از افشای ماجرای جنجالی واگذاری خودروهای شاسی بلند به تعدادی از نمایندگان مجلس، اعتراض آنها به اقدامات دولت سیزدهم را بیشتر و علنی‌تر کرده، پرویز اوسطی، نماینده قروه و دهگلان در مجلس اعلام کرد که ساخت یک میلیون مسکن در سال مطابق با وعده دولت رئیسی پیش نمی‌رود.

کد خبر: ۱۴۹۲۱۲
۱۷:۱۹ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۲

اوسطی: ساخت مسکن مطابق با وعده دولت پیش نمی‌رود

دیدارنیوز: نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس گفت: متاسفانه انسجام و هماهنگی لازم برای اجرای پروژه ملی و بسیار عظیم طرح نهضت مسکن و ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی میان دستگاه‌ها مشاهده نمی‌شود و این امر نه تنها در حوزه انتخابیه بنده، بلکه در سایر استان‍‌ها نیز ایراداتی در مسیر اجرای این پروژه وجود داشته و مطابق برنامه و وعده دولت پیش نمی‌روند.

پرویز اوسطی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت اجرای قانون جهش تولید مسکن در حوزه انتخابیه خود گفت: در شهرستان‌های قروه و دهگلان برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن علی رغم دشواری تامین زمین در استان کردستان، زمین تامین کردیم، اما در مرحله اجرا با مشکلاتی مواجه هستیم.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ناهماهنگی دستگاه‌ها در اجرای طرح نهضت ملی مسکن، افزود: در فاز اول به میزان متقاضیان مسکن زمین تامین شده است، اما متاسفانه در فاز بعدی به دلیل بروکراسی دستگاه‌هایی نظیر وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مسکن استان‌ها و شهرداری‌ها و ... و همچنین وجود برخی ناهماهنگی‌ها، با مشکل مواجه هستیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: متاسفانه انسجام و هماهنگی لازم برای اجرای پروژه ملی و بسیار عظیم طرح نهضت مسکن و ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی میان دستگاه‌ها مشاهده نمی‌شود و این امر نه تنها در حوزه انتخابیه بنده، بلکه در سایر استان‍‌ها نیز ایراداتی در مسیر اجرای این پروژه وجود داشته و مطابق برنامه و وعده دولت پیش نمی‌روند از این رو مردم نیز گله‌مند هستند و انتظار متقاضیان و نمایندگان مردم برآورده نشده است.

به نقل از خانه ملت، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: با توجه به اینکه گزارش‌ها از میزان اجرای طرح نهضت ملی مسکن به صورت مرتب به کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ارائه می‌شود لذا انتظار داریم کمیسیون عمران و مجلس به صورت جدی ورود کنند تا اجرای پروژه‌ها تسریع شده و قانون جهش تولید مسکن که یک قانون خوب و مورد نیاز مردم است، در مسیر اجرا با مشکل مواجه نشود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی