تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...
یک رسانه از انصراف ورزشگاه آزادی خبر داد

جنجال در لیگ برتر؛ محل میزبانی از پرسپولیس رفت روی هوا!

در فاصله فقط چند ساعت تا شروع دیدار حساس پیکان و پرسپولیس، ورزشگاه آزادی از میزبانی این دیدار انصراف داده تا جنجال بزرگی در هفته‌های پایانی لیگ برتر و نحوه مدیریت آقایان مسوول در فوتبال ایران رقم بخورد.

کد خبر: ۱۴۹۱۳۰
۱۱:۳۵ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۲

پرسپولیس و پیکان

دیدارنیوز: ورزشگاه آزادی طی نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال انصراف خود از میزبانی بازی امروز پیکان و پرسپولیس اعلام کرد!

ورزش سه نوشت: «در فاصله چند ساعت تا شروع مسابقه پیکان و پرسپولیس یک اتفاق عجیب رخ داده است؛ مسئولان ورزشگاه آزادی در نامه‌ای به سازمان لیگ به بهانه تجهیز و مرمت ورزشگاه و البته عدم درخواست پیکان از میزبانی بازی حساس هفته بیست و هشتم کنار کشیده است.

این نامه عجیب در شرایطی منتشر شده که روز گذشته مسئولان ورزشگاه آزادی در جلسه هماهنگی دیدار پیکان و پرسپولیس حضور یافتند و از آمادگی کامل برای میزبانی از مسابقه سخن گفتند. تمام هماهنگی‌های مدیران آزادی برای ورود تماشاگران و استقرار تیم‌ها و سایر مسئولان برگزاری انجام شده، اما اینکه چند ساعت مانده به بازی چنین نامه‌ای به سازمان لیگ ارسال می‌شود و رونوشت آن به باشگاه پیکان می‌رود دلایل دیگری می‌تواند داشته باشد.

در نامه‌ای که مدیرعامل آزادی به کشوری رییس سازمان لیگ فوتبال نوشته و ارسال کرده، آمده که به دلیل عملیات تجهیز و مرمت سکو‌های ورزشگاه آزادی و همچنین عدم درخواست رسمی باشگاه پیکان برای بازی در این ورزشگاه، امکان برگزاری بازی این تیم با پرسپولیس وجود ندارد!

پرسپولیس و پیکان

به نظر می‌رسد مسئولان ورزشگاه آزادی از ارسال این نامه به سازمان لیگ فوتبال و رونوشت آن به باشگاه پیکان اهداف دیگری را دنبال می‌کنند. بدون تردید با توجه به هماهنگی‌های انجام شده بازی پیکان و پرسپولیس امروز در ورزشگاه آزادی انجام می‌شود و تمام هماهنگی‌ها نیز صورت گرفته است و به همین خاطر درخواست مسئولان آزادی عجیب‌تر به نظر می‌رسد.

در نامه مذکور آمده که باشگاه پیکان درخواست رسمی برای برگزاری بازی در آزادی نداشته و این به منزله انصراف این باشگاه از میزبانی تلقی می‌شود؛ به نظر می‌رسد هدف مسئولان ورزشگاه آزادی از ارسال این نامه دریافت پول اجاره ورزشگاه برای بازی امروز از مسئولان پیکان هستند. در این خصوص مدیر تیم فوتبال پیکان در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که پول اجاره ورزشگاه به این باشگاه ارتباطی ندارد و حالا مسئولان آزادی، چون نگران عدم پرداخت پول از باشگاه هستند، قصد دارند تا قبل از شروع بازی این مبلغ را دریافت کنند.

با همه تفاسیر به نظر می‌رسد تا ساعات آینده این مشکل برطرف شود و با استقرار مسئولان برگزاری و ورود تماشاگران و اعضای تیم‌ها بازی پیکان و پرسپولیس رای ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی برگزار شود.»

به گزارش دیدارنیوز، در روزهای اخیر دو باشگاه استقلال و سپاهان به شدت از مسوولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال بابت میزبانی ورزشگاه آزادی از دیدار پیکان و پرسپولیس انتقاد کرده‌اند و می‌گویند در این هفته‌های حساس برای قهرمانی در لیگ برتر، پرسپولیس نباید به عنوان مهمان از این ورزشگاه بهره ببرد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی