تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...
محدودیت‌ها و فشار علیه زنان بی‌حجاب ادامه دارد

دوومیدانی شیراز؛ احضار مسئولان در پی حضور زنان بی‌حجاب!

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از تشکیل پرونده و احضار مسئولین برگزاری یک مسابقه دو ومیدانی در شیراز به دلیل حضور زنان بی‌حجاب خبر داد.

کد خبر: ۱۴۹۱۱۷
۰۹:۳۰ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۲

دوومیدانی شیراز؛ احضار مسئولان در پی حضور زنان بی‌حجاب!

دیدارنیوز: در پی انتشار تصاویری از مسابقات دو و میدانی در شیراز و حضور زنان بی‌حجاب در این مسابقه در حاشیه برگزاری روز شیراز، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از تشکیل پرونده و احضار مسئولین برگزاری خبر داد.

به نقل از سایت دادگستری استان فارس، سید مصطفی بحرینی با بیان اینکه قصور، ترک فعل و تقصیر احتمالی مسئولان در این خصوص با جدیت بررسی می‌شود اظهار داشت: پس از این اقدام ساختار شکنانه، سرپرست ورزش و جوانان استان، مدیر ورزش و جوانان شیراز و رئیس هیئت دو و میدانی و مسئولین انتظامات برگزاری مسابقه جهت ارائه توضیح به دادستانی احضار شده اند.

وی با بیان اینکه برخی شواهد حاکی از ورود غیر مجاز تعدادی دونده به مسیر مسابقه بوده است گفت: این موضوع نیز به صورت مجزا در دستور بررسی قرار دارد.

به گزارش دیدارنیوز، برخوردهای شدید اخیر درباره مساله حجاب، پلمب کسبه و .. به دلیل پوشش زنان با انتقادهای زیادی در فضای مجازی و از طرف تعدادی از فعالان سیاسی و اجتماعی همراه بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی