تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...

امروز؛ آخرین مهلت بارگذاری مستندات رتبه‌بندی برای معلمان

به گفته سرپرست مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش، امروز دوشنبه آخرین مهلت بارگذاری مدارک مرتبط با رتبه‌بندی معلمانی است که قبلا کارنامه خود را مشاهده و اعتراض ثبت کرده بودند.

کد خبر: ۱۴۸۹۴۰
۱۷:۲۷ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

رتبه بندی

دیدارنیوز: سرپرست مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه امروز آخرین مهلت بارگذاری مدارک مرتبط با رتبه‌بندی معلمانی است که قبلا کارنامه رتبه‌بندی خود را مشاهده و اعتراض ثبت کرده بودند گفت: برای معلمان باقی مانده که به‌تازگی رتبه‌هایشان صادر و قابل مشاهده شده تا پایان اردیبهشت‌ماه فرصت بارگذاری مستندات وجود دارد.

مجتبی هاشمی در گفتگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که باتوجه به اعلام قبلی شما مبنی بر مهلت فرهنگیان معترض به رتبه‌بندی جهت ثبت مدارک و مستندات تا امروز، یازدهم اردیبهشت ماه، این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد؟ اظهار کرد: امروز آخرین مهلت بارگذاری مدارک مرتبط با رتبه‌بندی معلمانی است که قبلا کارنامه خود را مشاهده و اعتراض ثبت کرده بودند.

وی افزود: اما برای معلمان باقی مانده که اکنون کارنامه‌شان قابل مشاهده شده و رتبه‌هایشان دارد به صورت روزانه اعلام می‌شود، از زمان مشاهده کارنامه شان برای ثبت اعتراض و بارگذاری مدارک فرصتی فراهم است و تا پایان اردیبهشت ماه می‌توانند نسبت به این امر اقدام کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی