تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...

پیام تبریک مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان به مناسبت روز کارگر

دکتر علی خدری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در پیامی روز کارگر را به تمام تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

کد خبر: ۱۴۸۹۳۵
۱۶:۵۸ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

پیام تبریک مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان به مناسبت روز کارگر

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: متن پیام به این شرح می باشد؛
بسمه تعالی
استقلال ملت و کشور به تلاش و زحمت کارگران بستگی دارد. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
کارگران به عنوان ارزشمندترین طبقه و سودمندترین گروه در جامعه و به عنوان بازوان پرتوان حرکت و پیشران هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی محسوب می شوند و نقش مهم و کلیدی در به گردش در آوردن چرخ های عظیم صنعت و توسعه اقتصادی کشور ایفا می نمایند و با وجود تمام تنگنا‌ها از هیچ کوششی برای شکوفایی و پیشرفت ایران دریغ نمی‌کنند.
یازدهم اردیبهشت ماه که به نام روز کارگر و به پاس خدمات خالصانه و بی دریغ کارگران عزیز، مؤمن و انقلابی ایران بزرگ نام نهاده شده، فرصت مغتنمی است برای تکریم و نکوداشت مقام رفیع کار و قدردانی شایسته از خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف که مقام معظم رهبری آن ها را ستون اصلی تولید و خدمات رسانی در کشور دانستند؛ و خرسندیم که در خانواده بزرگ شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در کنار این عزیزان که سهم بزرگی در خدمات رسانی دارند در حال حرکت به سوی تعالی و عزت سربلندی کشور عزیزمان هستیم.
اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی و والامقام  کارگر، بر خود لازم می دانم تا از خدمات ارزنده کارگران شریف و ولایتمدار که در راستای آبادانی میهن و توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند، به خصوص کارگران حوزه صنعت برق خوزستان، تقدیر و تجلیل نموده و روز کارگر را صمیمانه شادباش و تبریک عرض نمایم و برای همه کارگران عزیز آرزوی توفیق و سلامتی را از خداوند بزرگ برای مسئلت می دارم.
علی خدری-رییس هیات مدیره و مدیرعامل 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی