تیتر امروز

آسیب شناسی مناسک حسینی
دیدگاه محمد منصورنژاد، پژوهشگر دینی درباره مناسک حسینی

آسیب شناسی مناسک حسینی

محمد منصورنژاد، محقق و دین پژوه در یادداشتی تحلیلی، مناسک و عزاداری محرم را مورد آسیب‌شناسی قرار داده است.
از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.

پیام تبریک مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان به مناسبت روز کارگر

دکتر علی خدری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در پیامی روز کارگر را به تمام تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

کد خبر: ۱۴۸۹۳۵
۱۶:۵۸ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

پیام تبریک مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان به مناسبت روز کارگر

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: متن پیام به این شرح می باشد؛
بسمه تعالی
استقلال ملت و کشور به تلاش و زحمت کارگران بستگی دارد. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
کارگران به عنوان ارزشمندترین طبقه و سودمندترین گروه در جامعه و به عنوان بازوان پرتوان حرکت و پیشران هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی محسوب می شوند و نقش مهم و کلیدی در به گردش در آوردن چرخ های عظیم صنعت و توسعه اقتصادی کشور ایفا می نمایند و با وجود تمام تنگنا‌ها از هیچ کوششی برای شکوفایی و پیشرفت ایران دریغ نمی‌کنند.
یازدهم اردیبهشت ماه که به نام روز کارگر و به پاس خدمات خالصانه و بی دریغ کارگران عزیز، مؤمن و انقلابی ایران بزرگ نام نهاده شده، فرصت مغتنمی است برای تکریم و نکوداشت مقام رفیع کار و قدردانی شایسته از خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف که مقام معظم رهبری آن ها را ستون اصلی تولید و خدمات رسانی در کشور دانستند؛ و خرسندیم که در خانواده بزرگ شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در کنار این عزیزان که سهم بزرگی در خدمات رسانی دارند در حال حرکت به سوی تعالی و عزت سربلندی کشور عزیزمان هستیم.
اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی و والامقام  کارگر، بر خود لازم می دانم تا از خدمات ارزنده کارگران شریف و ولایتمدار که در راستای آبادانی میهن و توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند، به خصوص کارگران حوزه صنعت برق خوزستان، تقدیر و تجلیل نموده و روز کارگر را صمیمانه شادباش و تبریک عرض نمایم و برای همه کارگران عزیز آرزوی توفیق و سلامتی را از خداوند بزرگ برای مسئلت می دارم.
علی خدری-رییس هیات مدیره و مدیرعامل 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی