تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
مسابقات هاکی روی یخ قهرمانی بانوان آسیا _ بانکوک

۲۰ بر صفر؛ کویت هم مقابل زنان ایران حرفی برای گفتن نداشت

پس از پیروزی یک طرفه تیم ملی هاکی روی یخ زنان کشورمان برابر هند، تیم ایران در دومین دیدار آسیایی خود نتیجه بهتری گرفت و ۲۰ بر صفر کویت را درهم کوبید.

کد خبر: ۱۴۸۹۱۰
۱۰:۴۸ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

۲۰ بر صفر؛ کویت هم مقابل زنان ایران حرفی برای گفتن نداشت

دیدارنیوز: دومین دیدار بانوان ملی پوش هاکی روی یخ کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا نیز با پیروزی مقابل تیم قدرتمند کویت به اتمام رسید.

به نقل از سایت فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی، بانوان ملی پوش هاکی روی یخ کشورمان در دومین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان آسیا بامداد امروز به مصاف تیم کویت رفتند و توانستند در یک دیدار کاملا برنامه ریزی شده این تیم با سابقه را با نتیجه بیست بر صفر از پیش روی برداشته و امید‌ها را برای ایستادن روی سکوی برترین‌های قاره کهن بیشتر کنند.

این دیدار در ست اول با نتیجه پنج بر صفر به نفع ایران، در ست دوم با نتیجه شش بر صفر به نفع ایران و در ست سوم با نتیجه نه بر صفر به نفع ایران به اتمام رسید. در نهایت تیم کشورمان با نتیجه بیست بر صفر تیم ملی هاکی روی یخ بانوان کویت را پشت سرگذاشت.

کویت هم از جمله کشور‌های قاره کهن است که بیش از دو دهه در این رشته فعالیت دارد.

۲۰ بر صفر؛ کویت هم مقابل زنان ایران حرفی برای گفتن نداشت

اعظم سنایی، الهام مدیردهقان، نگار خرم، فاطمه اسماعیلی، زهرا رضایی، حدیث خلج، یگانه بهرامی، آذین قارونی، هلیا سوهانی، فاطمه شاهسوند، نگار ارجمند، حدیثه پورهاشمی، شبنم‌عرب، عسل حیدری، دیانا فرزام نیا، دیبا فرزام نیا، هدیه آقایی، فاطمه آقایی، زهرا قاسمی، آرزو ایزدی نمایندگان ایران را در این دوره از رقابت‌ها هستند.

مربیگری این تیم به عهده اعظم سنایی و سرمربیگری ملی پوشان بر عهده فرزاد هوشیدری است.

ملی پوشان کشورمان در گام بعدی چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۶:۳۰ صبح به وقت ایران به مصاف تیم قرقیزستان خواهند رفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی