تیتر امروز

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF
مجله خبری تحلیلی دیدار نیوز با اجرای محمدرضا حیاتی

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF

این یازدهمین برنامه مجله خبری تحلیلی دیدارنیوز است که با اجرای محمدرضا حیاتی و با حضور کارشناسان و صاحب نظران تقدیم مخاطبان گرامی می‌شود.
آسیب شناسی مناسک حسینی
دیدگاه محمد منصورنژاد، پژوهشگر دینی درباره مناسک حسینی

آسیب شناسی مناسک حسینی

محمد منصورنژاد، محقق و دین پژوه در یادداشتی تحلیلی، مناسک و عزاداری محرم را مورد آسیب‌شناسی قرار داده است.

واکنش مهدی طارمی به پیشنهاد پورتو

مهدی طارمی، مهاجم ۳۱ ساله و بوشهری هنوز به باشگاه پورتو برای تمدید قراردادش پاسخ مثبت نداده و باید دید چه سرنوشتی در انتظارش خواهد بود.

کد خبر: ۱۴۸۸۹۹
۰۹:۱۶ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

واکنش مهدی طارمی به پیشنهاد پورتو

دیدارنیوز: ستاره ایرانی هنوز به باشگاه پورتو برای تمدید قراردادش پاسخ مثبت نداده است.

مهدی طارمی در چند فصل اخیر در ترکیب ریوآوه و پورتو درخشیده و به مهاجمی مهم در فوتبال اروپا تبدیل شده است. شاید اصلی‌ترین سوژه نقل و انتقالات فوتبال ایران در اروپا مهدی طارمی باشد که سومین فصل حضورش در تیم پورتو و چهارمین فصل حضورش در فوتبال پرتغال و اروپا را تجربه می‌کند. طارمی در سال ۲۰۲۰ با قراردادی چهار ساله از تیم ریوآوه راهی پورتو شد و قراردادش با این باشگاه تابستان ۲۰۲۴ تمام می‌شود.

با این حال از مدت‌ها پیش نام مهدی طارمی با باشگاه‌های مختلفی در اروپا و حتی قاره آسیا از جمله الهلال عربستان گره خورده است. پورتو برای درآمدزایی از طریق فروش طارمی می‌تواند به این نقل و انتقالات تابستانی امیدوار باشد؛ هرچند که گفته می‌شود حق فسخ بالای طارمی یکی از موانع اصلی ترانسفر این بازیکن است. این مهاجم ۳۱ ساله و بوشهری هنوز به باشگاه پورتو برای تمدید قراردادش پاسخ مثبت نداده و باید دید چه سرنوشتی در انتظارش خواهد بود.

طارمی، اما فعلا تمرکزش را روی موفقیت پورتو در این فصل گذاشته. با توجه به حذف از لیگ قهرمانان، پورتو انرژی خود را روی تکرار قهرمانی در لیگ پرتغال گذاشته و تمام ارکان باشگاه، از بازیکنان و مدیریت گرفته تا کادرفنی امیدوارند در هفته‌های باقی‌مانده بتوانند از بنفیکا سبقت بگیرند و جام را در دستان خود حفظ کنند.

ستاره ایرانی پورتو هم بی‌توجه به شایعه‌هایی که در مورد انتقالش به باشگاهی جدید وجود دارد، تلاش می‌کند تا به دو هدفی که برای خود ترسیم کرده دست یابد؛ ابتدا قهرمانی دوباره با پورتو برای سال دوم و سپس کسب عنوان آقای گلی و تصاحب دوباره کفش طلای لیگ پرتغال.

طارمی این فصل در لیگ پرتغال با ۱۵ گل زده بهترین گل‌زن پورتو محسوب می‌شود. او تنها دو گل با گونسالو راموس و ژوادو ماریو، مهاجمان بنفیکا که ۱۷ گل به ثمر رسانده‌اند فاصله دارد.

عبور پورتو از بنفیکا و البته سبقت طارمی از این دو مهاجم، اهدافی است که ستاره ایرانی روی آن‌ها تمرکز کرده و به هر قیمتی که شده می‌خواهد به آن‌ها دست یابد. اتفاقی که می‌تواند نام طارمی را در تاریخ باشگاه پورتو جاودانه کند.

منبع: برنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی