تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...
در نشست بانوان صنعت نفت جنوب صورت پذیرفت:

تقدیر از رییس حسابرسی داخلی شرکت نفت و گاز اروندان بعنوان بانوی برتر صنعت نفت جنوب

تقدیر از رییس حسابرسی داخلی شرکت نفت و گاز اروندان بعنوان بانوی برتر صنعت نفت جنوب

کد خبر: ۱۴۸۷۸۵
۱۶:۰۶ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۲

پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲، نشست جمعی از بانوان صنعت نفت جنوب کشور، با حضور معاون ریاست محترم جمهور و مشاور وزیر نفت در امور زنان و خانواده و هیئت همراه در تالار باشگاه نفت اهواز برگزار شد.

دکتر انسیه خزعلی معاون ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، در این نشست ضمن ابراز خشنودی از حضور در جمع بانوان فرهیخته، مومن، پرکار و متخصص صنعت نفت، بیان داشت:۳۰ درصد کارکنان نمونه صنعت نفت زنان هستند، درحالیکه حدود ۱۰ درصد از کل کارکنان صنعت نفت را زنان تشکیل می‌دهد و این نشان دهنده توانمندی، مسئولیت پذیری، سلامت اخلاقی و دست پاکی بانوان است.

وی در پاسخ به مطالبه بانوان صنعت نفت در مورد عدالت جنسیتی گفت: برقراری عدالت جنسیتی از اهدف دولت مردمی بوده که در این راستا اولین قدم را با پیگیری قوی لایحه ارتقای امنیت زنان برداشته است.

دکتر خزعلی ضمن تشریح مصوبات اخیر، از تدوین نظامنامه شغلی زنان خبر داد و تاکید نمود مطالبات بحق بانوان شاغل در صنعت نفت بررسی و منتقل خواهد شد. لکن راهکار بسیاری از مشکلات مطرح شده فرهنگ سازی است و مطابق فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی، خود زنان برای حق خودشان باید به میدان بیایند و تلاش کنند و ان شاالله پاسخ مناسب هم حاصل می‌شود.

در این مراسم خانم قیصری مشاور محترم وزیرنفت در امور زنان و خانواده طی سخنانی با اشاره به تلاش بانوان صنعت نفت در خط مقدم جبهه اقتصادی افزود: یکی از دستاورد‌های غیرقابل انکار انقلاب اسلامی حضور گسترده زنان در عرصه تولید است.

وی پس از ارائه گزارشی از عملکرد زنان در صنعت نفت با اشاره به حضور ۲۰ هزار نفر از بانوان در صنعت نفت کشور در قالب قرارداد‌های مختلف تصریح کرد: امروز نقش بی‌بدیل زنان در صنعت نفت بر کسی پوشیده نیست، بنده و همکارانم در تلاشیم با رفع موانع و با پشتوانه اسناد بالادستی در حوزه زنان نظیر سند تحول دولت مردمی، منویات مقام معظم رهبری، برنامه ششم توسعه، قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت زمینه حضور هرچه بیشتر بانوان در صنعت نفت کشور را فراهم کنیم.

در ادامه نمایندگانی از شرکت‌های نفت، گاز، حفاری، پالایش و پخش و بهداشت و درمان به بیان مشکلات بانوان رسمی، قراردادی و ارکان ثالث پرداختند.

در پایان این نشست از جمعی از بانوان فعال در شرکت‌های تابعه وزارت نفت در استان خوزستان در حوزه‌های مدیریتی، ورزشی، فرهنگی، علمی و پژوهشی تقدیر به عمل آمد؛ که در این آیین از شرکت نفت و گاز اروندان سرکار خانم دکتر سارا موذن رییس حسابرسی داخلی این شرکت، بعنوان بانوی برتر صنعت نفت استان خوزستان در حوزه‌ی مدیریتی منتخب و با اهداء لوح یادبودی از وی تقدیر و قدردانی صورت پذیرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی