تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...

حضور مدیر کل هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی در محل میز ارتباطات مردمی

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی طی سفر به خوزستان از محل ستاد ارتباطات مردمی وزارت جهاد کشاورزی مستقر در محل سازمان جهاد کشاورزی خوزستان دیدن کرد.

کد خبر: ۱۴۸۷۰۱
۱۰:۰۶ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۲

حضور مدیر کل هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی در محل میز ارتباطات مردمی

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان، سید مجید موسوی مشاور وزیر و مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی همزمان با دومین دوره سفر ریاست جمهوری اسلامی ایران و هیات دولت به استان خوزستان از محل ستاد ارتباطات مردمی وزارت مستقر در محل سازمان جهاد کشاورزی خوزستان دیدن کرد.

وی در حاشیه این بازدید گفت: خوزستان یکی از استان‌های مهم و قطب نخست کشاورزی کشور است.

موسوی در ادامه ضمن اشاره به آغاز برداشت و خرید گندم و کلزا در استان گفت: از آغاز فصل برداشت این دو محصول استراتژیک در استان بیش از ۲۴۰ هزار تن گندم و ۱۶ تن کلزا از کشاورزان استان خریداری شده است.
مشاور وزیر و مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی در خاتمه بیان کرد: روند برداشت و خرید گندم و کلزا در استان ادامه دارد که امیدواریم شاهد رشد بیش از پیش گندم و کلزا این محصولات استراتژیک در استان باشیم

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی