تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...

حضور مدیر کل هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی در محل میز ارتباطات مردمی

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی طی سفر به خوزستان از محل ستاد ارتباطات مردمی وزارت جهاد کشاورزی مستقر در محل سازمان جهاد کشاورزی خوزستان دیدن کرد.

کد خبر: ۱۴۸۷۰۱
۱۰:۰۶ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۲

حضور مدیر کل هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی در محل میز ارتباطات مردمی

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان، سید مجید موسوی مشاور وزیر و مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی همزمان با دومین دوره سفر ریاست جمهوری اسلامی ایران و هیات دولت به استان خوزستان از محل ستاد ارتباطات مردمی وزارت مستقر در محل سازمان جهاد کشاورزی خوزستان دیدن کرد.

وی در حاشیه این بازدید گفت: خوزستان یکی از استان‌های مهم و قطب نخست کشاورزی کشور است.

موسوی در ادامه ضمن اشاره به آغاز برداشت و خرید گندم و کلزا در استان گفت: از آغاز فصل برداشت این دو محصول استراتژیک در استان بیش از ۲۴۰ هزار تن گندم و ۱۶ تن کلزا از کشاورزان استان خریداری شده است.
مشاور وزیر و مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی در خاتمه بیان کرد: روند برداشت و خرید گندم و کلزا در استان ادامه دارد که امیدواریم شاهد رشد بیش از پیش گندم و کلزا این محصولات استراتژیک در استان باشیم

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی