تیتر امروز

دربی ۱۰۱؛ پرتاب اشیا به سمت بیرانوند +ویدیو
آخر هیـ"جام"!

دربی ۱۰۱؛ پرتاب اشیا به سمت بیرانوند +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.

۱۲۰۰ نفر در پالایشگاه گاز هویزه خلیج فارس مشغول به کار می‎شوند

مدیرعامل پالایشگاه گاز هویزه خلیج فارس گفت با راه‌اندازی فاز دوم پالایشگاه حدود ۱۲۰۰ نفر به صورت مستقیم و شش هزار نفر به صورت غیرمستقیم در این پروژه مشغول به کار می‌شوند.

کد خبر: ۱۴۸۶۸۳
۰۹:۲۱ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۲

افشین کیانی مدیرعامل پالایشگاه گاز هویزه خلیج فارس در نشست خبری با خبرنگاران و در پاسخ به سئوال خبرنگار نبض نفت در خصوص وضعیت نیروی انسانی شاغل در این پالایشگاه گازی گفت: در حال حاضر حدود چهار هزار نفر نیرو در پالایشگاه گاز هویزه خلیج فارس مشغول به کار هستند که تا انتهای فاز ۲ این پالایشگاه ۱۲۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۶ هزار نفر هم به صورت غیرمستقیم مشغول به کار خواهند شد.

کیانی با تاکید بر اینکه ۸۵ درصد قطعات و تجهیزات استفاده شده در پالایشگاه گاز هویزه خلیج فارس ساخت داخل است گفت: دکتر علی عسکری به صورت یک روز در میان و به صورت تلفنی روند پیشرفت این پروژه را پیگیری می‎کرد و نقش مهمی در راه‌اندازی و تکمیل فاز یک این پالایشگاه داشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی