تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت پتروالفین فن آوران،

احداث کارخانه با ۸۰ درصد توان و ظرفیت داخلی

مدیرعامل شرکت پتروالفین فن‌آوران گفت:برای احداث این کارخانه از ۸۰ درصد ظرفیت توان داخلی و ۲۰ درصد محصول خارجی استفاده خواهد شد.

کد خبر: ۱۴۸۶۸۲
۲۳:۰۱ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲

احداث کارخانه با ۸۰ درصد توان و ظرفیت داخلی

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: کامران کوهی، مدیرعامل پتروالفین فن آوران در ادامه این برنامه گفت: برای کاهش حجم سرمایه گذاری در فاز دوم پتروالفین فن آوران از سود حاصل از فاز اول استفاده می شود.

وی افزود: پیشرفت فیزیکی فاز اول با توجه به اینکه به تازگی کار آغاز شده چیزی حدود ۱٫۸ رصد است و پیش بینی می کنیم تا پایان امسال به بیش از ۲۰ تا ۲۵ درصد پیشرفت برسیم.

کوهی ادامه داد: برنامه ریزی ما این است که طی ۳ سال فاز نخست و فاز دوم را تا ۴ سال به پایان برسد.

مدیرعامل پتروالفین فن‌آوران درباره اشتغال ایجاد شده در این شرکت گفت: در فاز نخست بین ۳ تا ۴ هزار نفر و در فاز بهره‌برداری حدود ۱۱۰۰ نفر بکارگیری خواهند شد.

وی درخصوص ماده تولیدی این شرکت عنوان کرد: محصول نهایی ما الفین خواهد بود که تبدیل به۸۰ تن پروپیلن و ۲۵۰ تن پلی اتیلن در سال می شود.

کوهی تصریح کرد: برای احداث این کارخانه از ۸۰ درصد ظرفیت توان داخلی و ۲۰ درصد محصول خارجی استفاده خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: این طرح ۸ سال خوابیده بود و به دلایل مختلف هیچ پیشرفت فیزیکی نداشت. از اواخر سال گذشته با حمایت سهامداران و دولت کار آغاز شده و امیدواریم با سرعت بیشتری کار را پیش ببریم.

به گفته مدیرعامل شرکت پتروالفین فن‌آوران، این شرکت اولین مجموعه‌ای خواهد بود که در زمینه پروپیلن و پلی اتیلن فناوری مورد نظر را دارد‌.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی