تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

ادعای ترامپ؛ جمهوری اسلامی می‌مرد که با ما توافق کند!

دونالد ترامپ پس از شکست در انتخابات ریاست جمهوری ۳ سال پیش آمریکا از جو بایدن، همچنان هر از گاهی با اظهارات جنجالی خود به تیتر رسانه‌ها تبدیل می‌شود و حالا مدعی شده که جمهوری اسلامی ایران در دوران ریاست جمهوری او در آمریکا به موقعیتی رسیده بود که می‌مرد تا با دولت او توافق کند.

کد خبر: ۱۴۸۵۴۴
۱۰:۰۸ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۲

ادعای ترامپ؛ جمهوری اسلامی می‌مرد که با ما توافق کند!

دیدارنیوز: دونالد ترامپ مدعی شد که جمهوری اسلامی ایران را به حدی تحت فشار قرار داده بود که می‌خواست با دولت او توافق کند.

رییس‌جمهور پیشین آمریکا در گفت‌وگویی مدعی شد که در پایان دوره ریاست جمهوری‌اش ایران را در موقعیتی قرار داده بود که حاضر بود یک هفته پس از انتخابات آمریکا با آن بر سر موضوع هسته‌ای توافق کند!

به نقل از شبکه فاکس نیوز، دونالد ترامپ در بخشی از گفتگو با این شبکه درباره توافق با ایران بر سر موضوع برنامه هسته‌ای آن مدعی شد: من ایران را در موقعیتی قرار داده بودم که در مدت یک هفته پس از انتخابات (ریاست جمهوری آمریکا) توافق می‌کردند.

ترامپ افزود: من به چین و چند کشور دیگر گفتم که اگر از ایران نفت بخرید، هیچ تجارتی با آمریکا نخواهید داشت.

او در ادامه مدعی شد: ایران داشت سر میز مذاکره می‌آمد و می‌مرد که با ما توافق کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی