تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

سقوط در چاه فاضلاب سبب مرگ کودک اهوازی شد

مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: کودک سه ساله اهوازی با سقوط در چاه فاضلاب جان باخت.

کد خبر: ۱۴۸۳۵۸
۱۲:۳۷ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

سقوط در چاه فاضلاب سبب مرگ کودک اهوازی شد

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: به نقل از روابط عمومی این مرکز عارف شرهانی بیان کرد: این حادثه در ساعت ۰۰:۵۶ بامداد جمعه در کوی مدنیان اتفاق افتاده است.
وی افزود: نیرو‌های اورژانس ۱۱۵ به محض اطلاع از وقوع حادثه برای انجام اقدامات درمانی اولیه به محل حادثه اعزام شدند و این کودک توسط آمبولانس به بیمارستان فاطمه الزهرا انتقال داده شد، ولی به علت خفگی در فاضلاب درجا فوت شد.
شرهانی با اشاره به نحوه حادثه ادامه داد: کودک در حالی که از ماشین پدر پیاده می‌شود در همان جا به چاه فاضلاب سقوط می‌کند و پس از تماس پدر با فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ و سازمان آتش نشانی و انجام عملیات جستجو، کودک در حالی که علایم حیاتی نداشته از چاه فاضلاب خارج و توسط فوریت‌های پزشکی به بیمارستان اعزام می‌شود.
در فروردین ماه سال جاری نیز یک کودک هشت ساله در چاه سپتیک فاضلاب در پارک شهدای کوی مدرس این شهر نیز منجر به جان باختن وی شد،

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی