تیتر امروز

سخنگوی کمیسیون ملی بهداشت چین: ویروس جدیدی در کار نیست/محرز: خودتان را قرنطینه کنید
گزارش دیدار از شیوع بیماری تنفسی در چین

سخنگوی کمیسیون ملی بهداشت چین: ویروس جدیدی در کار نیست/محرز: خودتان را قرنطینه کنید

عکس‌های منتشر شده از مدارس چین موجی از نگرانی و شیوع ویروس جدیدی مانند کرونا دنیا را نگران کرده، اما سخنگوی کمیسیون ملی بهداشت چین می‌گوید: خبری از ویروس جدید نیست.
سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد
پا به پای اسلامی ندوشن از تورنتو تا شادیاخ؛ در سفر سیمرغ با فرزند ایران

سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد

پیکر محمدعلی ندوشن ما را به سفری دور در همین نزدیکی‌ها برد، برد به دور دست‌های تاریخ بلاخیز ایران، به خراسان. سفرنامه‌طور یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا را بخوانید.
زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار باسابقه و فعال سیاسی اصلاح طلب/ قسمت اول

زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان "خاتمی" است/ به هاشمی رفسنجانی می‌گفتند "وسط باز"

"احمد زیدآبادی" روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در یکی دیگر از برنامه‌های اصل ۲۷ مهمان دیدارنیوز بود؛ این گفت‌وگو در دو قسمت منتشر خواهد شد.
جلوی موسیقی را نمی‌توان گرفت

پایان سال‌ها ممنوعیت کنسرت در یزد و مشهد؟

برگزاری کنسرت در یزد در کنار شهر‌هایی مانند مشهد و قم، سال‌ها بوده که برای خوانندگان و اهالی موسیقی مشکل‌ساز بوده است، اما به نظر می‌رسد قرار است با اجرای پیش روی «پرواز همای» در این شهر، مشکلات ممنوعیت برگزاری کنسرت در آن تا حدودی حل شود.

کد خبر: ۱۴۸۲۷۶
۰۹:۳۶ - ۳۰ فروردين ۱۴۰۲

پایان سال‌ها ممنوعیت کنسرت در یزد و مشهد؟

دیدارنیوز: باوجود مخالفت‌هایی که همواره برای برگزاری کنسرت در یزد وجود داشته است که در همین نوروز اخیر هم نمود یافت، «پرواز همای» که خود اخیرا با حواشی رو به رو بوده است، جمعه هشتم اردیبهشت در سالن تربیت معلم این شهر در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰ به روی صحنه می‌رود.

به نظر می‌رسد که پس از استان خراسان رضوی این بار نوبت به یزد رسیده باشد؛ چراکه چندی پیش حجت اشرف‌زاده توانست در زادگاه خود «نیشابور» به روی صحنه برود و در کنار آن قرار است در خود مشهد نیز همزمان با عید سعید فطر جشنواره «امت ماه» برگزار شود.

قرار است در جشنواره بین‌المللی به نام «امت ماه» که از ۲۹ فروردین تا ۹ اردیبهشت در مشهد برگزار می‌شود، خواننده‌های داخلی و خارجی به روی صحنه بروند که خود این امر می‌تواند مهر تأییدی بر رفع ممنوعیت برگزاری کنسرت در مشهد باشد.

البته که با برگزار کنسرت در نیشابور انتظار می‌رفت مشهد هم در ادامه با جریان رفع ممنوعیت برگزاری کنسرت همراه شود.

اکنون باید دید که با این اقدامات در جهت رفع تابوی برگزاری کنسرت در برخی از شهرها، تا چه حد از برخورد‌های منطقه‌ای در برگزاری کنسرت‌ها کاسته می‌شود؟

به هر جهت با پایان یافتن ایام ماه مبارک رمضان و وقفه چند روزه‌ای که در برگزاری کنسرت‌ها به علت فرا رسیدن شب‌ها قدر رخ داد، کنسرت‌ها باری دیگر به روی صحنه‌ها برمی‌گردند.

کنسرت‌های موسیقی که عمدتا طی ایام ماه رمضان به طور کلی متوقف می‌شدند، امسال با وعده‌ای که وزیر فرهنگ داد، تا چند روز مانده به شب‌های قدر همچنان برقرار بودند.

حال که ایام ماه مبارک رمضان به پایان رسیده است، به نظر می‌رسد کنسرت‌های موسیقی بنا بر مصادف بودن با ایام تعطیلات عید فطر، بیشتر از تهران در شهرستان‌ها برگزار می‌شوند.

به همین جهت در ادامه نگاهی خواهیم داشت به کنسرت‌هایی که قرار است با فرارسیدن اردیبهشت به روی صحنه بروند.

تهران

ناصر زینلی شنبه دوم اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۱۵ و ۲۲:۱۵ در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران، مهدی احمدوند پنجشنبه هفتم اردیبهشت در سالن میلاد نمایشگاه در دو سانس ۱۹:۱۵ و ۲۲:۱۵، علیرضا طلیسچی جمعه هشتم اردیبهشت در نمایشگاه بین‌الملل تهران در دو سانس ۱۹:۱۵ و ۲۲:۱۵، رحیم شهریاری سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۱۵ و ۲۲:۱۵ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی

گرگان

سالار عقیلی جمعه یکم اردیبهشت در دو سانس ۱۹ و ۲۱ در سالن «فخرالدین اسعدگرگانی»

مازندران

معین زندی جمعه یکم اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰ در سالن سینما «جهان نما» چالوس، مجید رضوی جمعه یکم اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۱۵ و ۲۲ در سالن «امیرمهر اکسین» محمودآباد، علیرضا طلیسچی جمعه یکم اردیبهشت «کمپینگ ساحلی قو» (کلارآباد) در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰ در متل قو، بهنام بانی جمعه یکم اردیبهشت در سالن «تله کابین» رامسر در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰، ماکان بند شنبه دوم اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰ در سالن «کمپینگ قو» عباس آباد، آرمین زارعی دوم و سوم اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰ در مرکز همایش «تله کابین» رامسر، بهنام بانی شنبه دوم اردیبهشت در سالن «جهان‌نما» چالوس در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰، علیرضا طلیسچی شنبه دوم اردیبهشت در دو سانس ۱۹ و ۲۲ در «امیرمهر مجتمع اکسین» محمودآباد، بابک جهانبخش یکشنبه سوم اردیبهشت در دو سانس ۱۹ و ۲۲ «امیرمهر مجتمع اکسین» محمودآباد، مجید رضوی یکشنبه سوم اردیبهشت در دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰ در سالن «کمپینگ قو» عباس‌آباد

خرم آباد

زانکو شنبه ۱۶ اردیبهشت ساعت ۲۲ در سالن بانک صادرات

کرمان

مجید رضوی دوشنبه چهارم اردیبهشت در دو سانس ۱۹ و ۲۱:۳۰ در تالار مرکزی فرهنگ هنر

کیش

معین زندی سه‌شنبه ۲۹ فروردین ساعت ۲۳:۵۹ در سالن «رویال هال پانوراما»، مسعود صادقلو چهارشنبه ۳۰ فروردین ساعت ۲۳:۵۹ در سالن «رویال هال پانوراما»، آرمین زارعی پنجشنبه ۳۱ فروردین ساعت ۲۳:۵۹ در «تالار شهر»، گرشا رضایی پنجشنبه ۳۱ فروردین ساعت ۲۳:۵۹ در سالن «پانوراما»، مجید رضوی پنجشنبه ۳۱ فروردین ساعت ۲۳:۵۹ در «کنسرت هال VIP مریم»، سهراب پاکزاد شنبه دوم اردیبهشت ۲۳:۵۹ در «تالار شهر»، امید حاجیلی شنبه دوم اردیبهشت ساعت ۲۳:۵۹ در سالن «پانوراما»، علیرضا طلیسچی چهارشنبه ۳۰ فروردین ساعت ۲۳:۵۹ در «تالار شهر»، فرزاد فرزین جمعه یکم اردیبهشت ساعت ۲۳:۵۹ در «رویال هال پانوراما»

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی