تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.

بایدن برای «انتخابات ۲۰۲۴» آماده شد!

جو بایدن، رئیس جمهور فعلی آمریکا که بر اساس نظرسنجی‌ها محبوبیت چندانی بین مردم این کشور ندارد، می‌خواهد نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ در ایالات متحده شود.

کد خبر: ۱۴۷۸۳۱
۱۷:۱۲ - ۲۱ فروردين ۱۴۰۲

بایدن برای «انتخابات ۲۰۲۴» آماده شد!

دیدارنیوز: رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که دوباره در انتخابات ریاست جمهوری که سال آینده میلادی برگزار می‌شود، نامزد خواهد شد.

جو بایدن امروز دوشنبه گفت که قصد دارد برای ریاست جمهوری در سال ۲۰۲۴ نامزد شود، اما هنوز آماده اعلام کردن آن نیست.

وی در مصاحبه با شبکه سی‌بی‌اس بیان کرد: من قصد شرکت دارم، اما هنوز ما آماده اعلام آن نیستیم.

اظهارات بایدن در حالی است که بیل بار دادستان کل سابق آمریکا به تازگی گفته در رقابت انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ دونالد ترامپ بیشترین احتمال شکست را در مقابل بایدن در مقایسه با دیگر نامزد‌های جمهوریخواه دارد.

دولت دموکرات آمریکا هفته گذشته دادگاهی را علیه ترامپ برگزار کرد تا جرایم وی را مورد رسیدگی قرار دهد. پس از برگزاری دادگاه محاکمه رئیس جمهوری سابق آمریکا باور‌ها بر این بود که وی محبوبیت خود را در میان طرفدارانش از دست می‌دهد، اما نتیجه عکس را در پی داشت.

بایدن نیز با توجه به مدیریتش در کاخ سفید، نزد عموم جایگاه قابل قبولی ندارد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی