تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان:

عملکرد شرکت فولاد خوزستان در اجرای فرامین رهبری ستودنی و قابل تقدیر است

سردار عبدالرضا مراد حاجتی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان عملکرد شرکت فولاد خوزستان را در خصوص اجرای فرامین راهبردی رهبر معظم انقلاب ستودنی و قابل تقدیر دانست.

کد خبر: ۱۴۷۶۵۳
۰۹:۲۰ - ۱۹ فروردين ۱۴۰۲

سردار عبدالرضا مراد حاجتی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با ارسال تقدیر نامه عملکرد شرکت فولاد خوزستان را ستودنی و قابل تقدیر خواند.

سردار حاجتی در این پیام ضمن تبریک سال نو و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: بی‌شک هدف اصلی دشمنان از تهاجمات ترکیبی نا‌امید کردن مردم و به خصوص نسل جوان ماست و تنها راه مبارزه با یاس و ناامیدی در افکار عمومی، رونق اقتصادی، بهبود تولید و معیشت مردم در سایه همت ظرفیت‌های بزرگی همچون مجموعه فولاد خوزستان است.

وی افزود: بدون تردید امروز نیز شما با تجربه گرانبهای خودتان و همت همین جوانان خواهید توانست خاکریز‌ها و سنگر‌های اقتصادی را حفظ کنید و امید را دل این مردم که لایق بهترین‌ها هستند بکارید تا نامتان در تاریخ صنعت این کشور جاودان بماند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی