تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.

مسمومیت دانش‌آموزان؛ گزارش نهایی تا اردیبهشت در مجلس

باوجود اینکه ماه‌ها از ماجرای مشکوک و مهم مسمومیت دانش‌آموزان دختر در مدارس کشور گذشته و انتظار می‌رفت عوامل این اتفاقات که باعث نگرانی شدید والدین شده بودند، سریعا مشخص شود و موضوع پایان یابد، حمیدرضا کاظمی، رئیس کمیته ویژه حقیقت یاب علل مسمومیت دانش آموزان در مجلس به تازگی گفته گزارش نهایی کمیته حقیقت‌یاب مسمومیت دانش‌آموزان تا اردیبهشت به صحن مجلس می‌رود.

کد خبر: ۱۴۷۶۳۲
۱۱:۱۷ - ۱۸ فروردين ۱۴۰۲

مسمومیت دانش‌آموزان؛ گزارش نهایی ۲ هفته دیگر در مجلس

دیدارنیوز: رئیس کمیته ویژه حقیقت یاب علل مسمومیت دانش آموزان در مجلس گفت: اولین جلسه کمیته در سال جدید با حضور دستگاه‌های مرتبط برگزار شد و در صورت جمع بندی نهایی، گزارش کمیته پیرامون علل مسمومیت دانش آموزان تا اردیبهشت ماه به صحن مجلس خواهد رفت.

حمیدرضا کاظمی در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین پیگیری‌های صورت گرفته در کمیته ویژه حقیقت یاب علت مسمومیت دانش آموزان در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: تاکنون کمیته دو جلسه در سال گذشته با دستگاه‌های مرتبط امنیتی، حوزه سلامت و سایر دستگاه‌ها برگزار کرده و گزارشی از دستگاه‌ها و اقداماتی که انجام داده اند گرفته ایم. در سال جدید نیز در روز دوشنبه هفته‌ای که گذشت اولین جلسه کمیته با حضور همه دستگاه‌های مرتبط برگزار شد.

یک‌سری از عوامل تحت بازجویی هستند

وی در ادامه اظهار کرد: بر اساس گزارشات دریافتی یک‌سری از افراد که اقداماتی انجام داده بودند، دستگیر شدند و در حال بازجویی هستند. اکنون بنا شده در دو هفته آتی کارگروه مجدد جلسه تشکیل داده و اگر با گزارشات دریافتی به نتیجه نهایی رسیدیم، گزارش نهایی در این موضوع را جهت ارائه به صحن مجلس آماده کنیم.

کاظمی گفت: بنده پیش بینی می‌کنم تا اردیبهشت ماه گزارش نهایی کمیته پیرامون مسمومیت دانش آموزان به صحن مجلس برود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی