تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
پورخاقان در گفتگو با مهر مطرح کرد

آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده برخورد نامناسب با یک خانم

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده رفتار ناشایست با یکی از بانوان در مقابل یکی از مدارس گفت: پرونده این موضوع در دادسرای عمومی در حال رسیدگی است.

کد خبر: ۱۴۷۵۱۴
۱۱:۱۰ - ۱۴ فروردين ۱۴۰۲

آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده برخورد نامناسب با یک خانم
دیدارنیوز: رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده رفتار ناشایست با یکی از بانوان در مقابل یکی از مدارس گفت: پرونده این موضوع در دادسرای عمومی در حال رسیدگی است.

 اوایل اسفندماه بود که در پی اعلام مسمومیت شماری از دانش‌آموزان در چند مدرسه از تهران، والدین برخی از این دانش‌آموزان در اطراف مدارس حضور پیدا کردند. در این میان تصویری از رفتار نامناسب شخصی با یکی از بانوان حاضر در اطراف یکی از مدارس در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

در پی این حادثه، ۱۱ اسفندماه سال گذشته سازمان قضائی نیرو‌های مسلح دستور لازم برای بررسی تصاویر مربوط به رفتار خلاف شأن با یکی از شهروندان در برابر مدرسه‌ای در تهران را صادر کرد.

در اطلاعیه سازمان قضائی نیرو‌های مسلح آمده بود که همه نیرو‌های مسلح موظف به رعایت قوانین و حدود شرعی و اخلاقی در برخورد با شهروندان و متهمان یا حتی مجرمان هستند و با هرگونه تخلف در این زمینه برخورد قانونی خواهد شد.

دفتر سخنگوی فراجا نیز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: افرادی که مرتکب رفتار ناشایست و خشونت آمیز با زنی در مقابل یک مدرسه شده بودند، با اقدامات اطلاعاتی از سوی مأموران پلیس مورد شناسایی قرار گرفته و بازداشت شدند.

در همین راستا؛ حجت‌الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان، رئیس سازمان قضائی نیرو‌های مسلح در گفتگو با خبرنگار مهر و در تشریح آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده ضارب فرد مورد اشاره گفت: این موضوع در حال رسیدگی است و در دادسرای عمومی پرونده تشکیل شده و در حال رسیدگی است.

رئیس سازمان قضائی نیرو‌های مسلح گفت: در صورت احراز مجرمیت متهم، پرونده با قرار مجرمیت و جلب به دادرسی به دادگاه ارسال خواهد شد.

وی تصریح کرد: آن حرکت، حرکت بسیار زشتی بود که به هیچ‌وجه قابل توجیه نیست. اینکه گفته می‌شود برخی اشخاص آستانه تحمل را پایین می‌آورند و حرف‌هایی زده می‌شود و جسارت‌هایی می‌شود هیچیک توجیه‌پذیر نیست که شخص اقدامی انجام دهد که خلاف حقوق شهروندی باشد.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی