تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

اتهام بزرگ به سعد حریری؛ تجاوز جنسی به ۲ مهماندار

دو مهماندار هواپیما، سعد حریری نخست‌وزیر پیشین لبنان را به «تجاوز وحشیانه در محل کار» متهم کرده‌اند. آن‌ها حریری را به مواردی از «حبس کاذب، تعرض و آزار و اذیت جنسی» نیز متهم می‌کنند.

کد خبر: ۱۴۷۴۹۵
۱۸:۵۵ - ۱۳ فروردين ۱۴۰۲

اتهام بزرگ به سعد حریری؛ تجاوز جنسی به ۲ مهماندار

دیدارنیوز: طبق شکایتی که به دادگاه فدرال نیویورک ارائه شده، دو مهماندار هواپیما مدعی شده‌اند که از سوی سعد حریری، نخست‌وزیر پیشین لبنان در هواپیمای شخصی‌اش مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌اند.

این شکایت ۲۰ مارس علیه سعدالدین رفیق حریری و پنج متهم دیگر در دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده ثبت شده است.

شاکیانی که در دادخواست با نام‌های «جین دو ۱» و «جین دو ۲» معرفی شده‌اند طبق اسناد دادگاه، حریری را به «تجاوز وحشیانه در محل کار» متهم کرده‌اند. آن‌ها حریری را به مواردی از «حبس کاذب، تعرض و آزار و اذیت جنسی» نیز متهم می‌کنند.

طبق اسناد دادگاه این حوادث از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ میلادی در هواپیمای اوگر سعودی شرکتی متعلق به حریری رخ داده است. بر اساس دادخواست تنظیم شده، دو شاکی برای «اوگر سعودی» کار می‌کردند. طبق اسناد دادگاه «جین دو ۱» کار خود را در سال ۲۰۰۹ ترک کرد و «جین دو ۲» اخراج شد.

در این شکایت همچنین آمده است که حریری هر دو شاکی را در شرایطی قرار داده که با تماس جنسی نامناسب، اجبار، آزار و اذیت و تقاضا برای ارضای جنسی همراه بوده است.

طبق اسناد منتشر شده، «سعد حریری به‌عنوان متهم از موقعیت خود در خطوط هوایی برای ارضای جنسی‌اش سوءاستفاده و در عین حال هر دو شاکی را بطور مرتب قربانی کرده است.»

دفتر رسانه‌ای حریری روز شنبه در بیانیه‌ای به سی‌ان‌ان این اتهامات را رد کرد و بی‌اساس خواند.

در این بیانیه آمده است که این شکایت «پر از اتهامات کاملا نادرست و غیرقابل قبول با هدف تحریک و تهمت علیه نخست‌وزیر سابق لبنان است».

بیانیه همچنین ادعا می‌کند که این سومین باری است که دو شاکی تلاش می‌کنند از حریری در نیویورک شکایت کنند و «این چیزی نیست جز یک کارزار افترا که از سوی دو زن که به دنبال سود مالی هستند سازماندهی شده است».

حریری از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ میلادی همچنین از ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ نخست‌وزیر لبنان بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی