تیتر امروز

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۱؛ باران سنگ و بطری! +ویدیو
فینال جام حذفی فوتبال ایران؛ آخر هیـ"جام"!

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۱؛ باران سنگ و بطری! +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.
به قلم علی خواجوی

انتقاد شدید سخنگوی مطالبه گران فرهنگیان خوزستان از عملکرد رییس آموزش و پرورش استان

سخنگوی مطالبه‌گران انقلابی استان: انقلابی از عملکرد ضعیف مدیرکل آموزش پرورش، عده‌ای در دوره اصلاحات به جرم انقلابی بودن سخت مورد انتقاد قرار گرفتند

کد خبر: ۱۴۷۳۴۵
۲۰:۱۶ - ۱۰ فروردين ۱۴۰۲

انقلابی از عملکرد ضعیف مدیرکل آموزش پرورش

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: عده‌ای در دوره اصلاحات به جرم انقلابی بودن سخت مورد انتقاد قرار گرفتند؛در حالیکه آنها در مسایل  سیاسی و انتخاباتی به خصوص در دو دوره انتخابات اخیر برای دولت انقلابی تلاشهای فراوانی را متحمل شدند و خط مقدم انتخابات بودند. 

این افراد که مجموعه ی از همکاران فهیم، انقلابی، ولایی  و ... با مدرک دکترا وکارشناسی ارشد هستند در حوزه آموزش و پرورش هم صاحبنظر با تفکر شهید رجایی و‌ باهنر و خیلی از آنها برای انتصاب مدیر کل  تلاش کردند  تا این انتصاب انجام شود اما دیری نپاید که نه فقط از ظرفیت انها  استفاده نشد بلکه برچسب چون شما انتخاباتی وسیاسی هستید و‌نمی توان از شما استفاده کرد (این گفته صریح معاون پرورشی ایشان است)خوردند؛ درحالی که همه این عزیزان از تجربه کافی برخوردارند.

حالا بعد از یکسال ونیم از عمر دولت و یکسال از انتصاب مدیر کل همه این عزیزان به فراموشی سپرده شدند.

انتصابات صحنه خواسته های نمایندگان شد .مسببان وضع موجود که دهها تخلف داشتندبا حمایت حمیدی نژاد، سکان هدایت آموزش و پرورش را به عهده گرفتند و بچه های انقلابی درحاشیه رها و بشدت سرخورده  شده و مورد افترا قرار گرفتند.
و در نهایت تفکر انها باعث شد نیروهای کارآمد سخت نامید ومایوس شوند.
نمی دانم دربرابر این همه بی حرمتی به نیروهای انقلاب چرا تصمیم گیرندگان سکوت کردند.
آن گروههای که درقالب موتلفه، ائتلاف  مرکزی، وحدت  و..........در آستانه انتخابات درقالب تشکیلات نیروهای انقلاب را به صحنه می آورند، الان کجایند؟ چرا درقالب تشکیلات عمل نمی کنند؟ چرا  بچه ها را حمایت نمی کنند؟ چرا مهر سکوت برلبهایشان زدند. چرا........؟؟؟

آیا زیبنده است مسببان وضع موجود تصمیم گیرنده وبچه های دلسوز انقلاب درحاشیه ومورد سرزنش واقع شوند؟
چرا مدیرکل آموزش پرورش توان تصمیم گیری درخصوص انتصابات  را به دیگران....... ومعاون  خود در اداره کل  که ازمسببان وضع موجود هست سپرده است ؟

آیا با این روش زنگ خطری برای انتخابات آینده دولت انقلابی نیست؟آیا این تفکر باعث یاس ونامیدی نمی شود؟

آیا بااین تفکر تحول درآموزش وپرورش ایجاد می شود؟ یا  باید شاهد انتصابات نمایندگان باشیم .
وضعیت شاخصهای کمی وکیفی آموزش پرورش هم در جایگاه اخر کشور قرار دارد.

آیا نمونه آشکار بی تدبیری  وضعف برخی از  مسئولین از وزارت گرفته تا استان ها درموضوع رتبه بندی فرهنگیان، همسان سازی بازنشستگان، عدم پرداخت حق الزحمه های بازنشستگان بعد از ۶ماه ودهها موًضوع مهم دیگر باعث بی اعتمادی محض جامعه فرهنگیان به مسئولین و دولت انقلابی نمی شود؟
آیا وقت آن نرسیده رییس جمهور جناب رییسی، وزارت و استاندار محترم  تصمیم بگیرند کسی باید مدیر باشد که با جسارت 
، شجاع، باشهامت وبا تفکر جهادی باشد.
گرچه دیر شده است و قلب تک تک نیروهای انقلابی شکسته وشاهد بی حرمتی های روزانه شدند،ولی انتظار است خواسته های بحق جامعه فرهنگیان ولایی دراولویت قرار گرفته وبه صورت جد هر طور که صلاح می دانید پی گیری ومنتج به نتیجه شود.
از طرفی دیگر چرا باید فردی که ۳۹ سال سابقه کاری دارد هنوز بر مسند مدیریت آموزش پرورش باشد درصورتی که نهادهای نظارتی نیاز هست درخصوص بازنشستگی وی ورود جدی داشته باشند.
دراخرین انتصاب خود فردی بدون هیچ سابقه کاری درحوزه تربیت بدنی را به عنوان معاون تربیت بدنی اداره کل منصوب واینجاست که باید به فرمایش شهید چمران رجوع کرد ،
(کسی که تخصص ندارد ومسئولیتی را قبول میکند ادم بی تقوایی است.)

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی