تیتر امروز

ملکیان: نظر برخی علما مبنای دینی و قرآنی ندارد/ خاتمی برای کار سیاسی در جهان سوم مناسب نیست/ به صداقت میرحسین شک ندارم
گفت‌و‌گوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با فیلسوف و متفکر معاصر (قسمت دوم)

ملکیان: نظر برخی علما مبنای دینی و قرآنی ندارد/ خاتمی برای کار سیاسی در جهان سوم مناسب نیست/ به صداقت میرحسین شک ندارم

استاد مصطفی ملکیان، فیلسوف و متفکر معاصر، یکی دیگر از مهمانان ویژه فصل جدید برنامه اصل ۲۷ بود؛ او در بخش دوم این گفت‌و‌گو به زوایای مختلف ادیان و نظریه‌های مرتبط با آن پرداخت.
نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما
نماینده پیشین مجلس در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در برنامه رکن سه

نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما "نیشگون" نمی‌گیرد/ حکومت اسلامی جایگزین جمهوری شده/ انشاالله، در دیدارنیوز با تاجزاده مناظره می‌کنم

محمد نعیمی‌پور در دومین قسمت از گفت‌وگوی اختصاصی خود با دیدارنیوز روش‌ افرادی چون مصطفی تاجزاده و مهدی نصیری را ژورنالیستی و بی‌حاصل دانست و گفت: سیاستمدار باید روشی مستقل از سر و صدای رسانه‌ای...

هشدار سطح نارنجی جوی و زرد دریایی در سیستان و بلوچستان

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار هواشناسی سطح نارنجی جوی و سطح زرد دریایی، گفت: طوفان شدید و دریا مواج پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۴۷۳۴۱
۱۹:۳۸ - ۱۰ فروردين ۱۴۰۲

هشدار سطح نارنجی جوی و زرد دریایی در سیستان و بلوچستان

دیدارنیوز: محسن حیدری اظهار داشت: از بعد ظهر شنبه تا صبح دوشنبه ۱۲ تا ۱۴ فروردین‌ماه وزش باد شدید از سمت غرب تا جنوب غرب و در روز یکشنبه طوفان گرد و خاک برای مناطق مرکزی و جنوبی استان سیستان و بلوچستان پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان افزود: همچنین از بعد از ظهر یکشنبه تا روز چهارشنبه ۱۳ تا ۱۶ فروردین با صدور هشدار زرد دریایی وزش باد شدید با جهت غرب با سرعت ۵۵ کیلومتر در ساعت و افزایش ارتفاع موج تا ۲ متر برای مناطق ساحلی و دور از ساحل در دریای عمان پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به صدور هشدار نارنجی توسط اداره‌کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان، گفت: عدم تردد غیرضروری در زمان غبار آلود شدن هوا و منع تردد ضروری در جاده‌ای مواصلاتی به ویژه محور ایرانشهر- بم، زاهدان- خاش و خاش- سروان توصیه می‌شود.

حیدری ادامه داد: همچنین توصیه می‌شود از روشن کردن آتش در روز طبیعت پرهیز شود و از اتراق کردن در دامنه کوه‌ها به جهت احتمال ریزش سنگ و از صعود به ارتفاعات خودداری شود.

مدیرکل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به مواج بودن دریای عمان توصیه می‌شود از شنا و تفریحات دریایی خورداری شود و در تردد‌های دریایی به ویژه تردد با شناور‌های سبک و قایق‌های صیادی و تفریحی احتیاط شود و برای کاهش خسارات احتمالی تمهیدات لازم توسط کلیه فعالان دریایی در نظر گرفته شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی