تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.

۳ شهر محبوب تهرانی‌ها برای سفر نوروزی مشخص شد

به گفته مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوار‌های شهرداری تهران، پرمخاطب‌ترین مقاصد سفر‌های نوروزی تهرانی‌ها تا به امروز اصفهان، مشهد و کاشان بوده است.

کد خبر: ۱۴۷۳۰۷
۱۰:۵۸ - ۱۰ فروردين ۱۴۰۲

۳ شهر محبوب تهرانی‌ها برای سفر نوروزی مشخص شد

دیدارنیوز: مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوار‌های شهرداری تهران گفت: طبق تخمین‌ها تعداد مسافران نوروزی که از طریق پایانه‌های پایتخت سفر کرده‌اند، تا پایان تعطیلات به یک میلیون نفر می‌رسد.

پوریا علیمردانی؛ مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوار‌های شهرداری تهران اظهار کرد: از تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ تا ۷ فروردین ماه سال جاری، ۵۸ هزار و ۳۵۵ سرویس، ۷۷۴ هزار و ۵۰۴ مسافر نوروزی را جابه‌جا کرده است. طبق تخمین‌ها تعداد مسافران تا پایان دوره آماری و تعطیلات نوروزی به یک میلیون نفر هم می‌رسد.

علیمردانی افزود: به تفکیک در پایانه غرب ۲۲ هزار و ۷۶۱ سرویس ۲۷۴ هزار و ۳۶ مسافر، در پایانه جنوب ۱۷ هزار و ۶۳۳ سرویس ۳۴۱ هزار و ۶۰۷ مسافر، در پایانه شرق ۱۴ هزار و ۲۰۲ سرویس ۹۲ هزار و ۲۰۴ مسافر و در پایانه بیهقی ۳ هزار و ۷۵۹ سرویس ۵۸ هزار و ۳۵۵ مسافر نوروزی تا یکشنبه هفتم فروردین ماه جاری از پایانه‌ها برای سفرشان استفاده کرده‌اند.

مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوار‌های شهرداری تهران گفت: پرمخاطب‌ترین مقاصد سفر‌های نوروزی تا به امروز اصفهان، مشهد و کاشان بوده است.

علیمردانی خاطرنشان کرد: تعداد دقیق مسافران بعد از اتمام تعطیلات مشخص خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی