تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...

پیام نوروزی سرپرست محترم پتروشیمی شیمی بافت

مهندس محمدعلی رستمی سرپرست محترم پتروشیمی شیمی بافت در پیامی فرا رسیدن نوروز و آغاز سال ۱۴۰۲ هجری شمسی و حلول ماه مبارک رمضان را به پرسنل این شرکت تبریک گفت.

کد خبر: ۱۴۷۱۷۶
۱۷:۴۱ - ۰۷ فروردين ۱۴۰۲

پیام نوروزی سرپرست محترم پتروشیمی شیمی بافت

 

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی، متن کامل این پیام بدین شرح می باشد:
“به نام خالق هستی ”
همکاران ارجمند و اعضای محترم خانواده بزرگ پتروشیمی شیمی بافت
با اهداي سلام
فرارسيدن بهار، مجالي است گرانبها و ارزشمند براي حمد و سپاس خالق زيبايي ها، سال نو با نسیم جان نواز بهاری، دست عنایت خداست که دیگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نوید می دهد و سال گذشته با یادگارانی از تلاشهای ما به خاطرات می پیوندد.

اکنون روزهای پر فراز و فرود سال ۱۴۰۱ به پایان رسیده است و صنعت پتروشیمی در سالی که گذشت با پستی‌ها و بلندی‌های گوناگونی روبرو شد.

خداوند را شاکریم که سال جدید را در حالی آغاز می‌کنیم که در پتروشیمی شیمی بافت توانسته ایم با یاری و عنایتش و با کوشش بی‌وقفه و همت بلند شما همکاران گرامی و زحمتکش، در سال ۱۴۰۱ گام های بلندی به سمت هدف نهایی برداریم و تحولی بزرگ را شاهد باشیم و به لطف خداوند، آن گام‌ها در سال جدید سالی که با درایت مقام معظم رهبری به نام «مهار تورم، رشد تولید» نامگذاری شده است، به بار خواهند نشست و به افق های روشن و چشم‌اندازهایی بهتر و نیکوتر دست پیدا خواهیم کرد.

به رسم ادب و تکریم، از اراده و همراهی اعضاء محترم هیأت مدیره و همچنین اهتمام و مسئولیت پذیری تمامی همکاران گرامی و خانواده های محترم ایشان قدردانی نموده و مناسبت خجسته ورود به سال ۱۴۰۲ و حلول ماه مبارک رمضان، بهار عبادت را خدمتشان تبریک و تهنیت می گویم.

آرزومندم، فرارسیدن عید نوروز به برکت مقارن شدن آن با ماه مبارک رمضان، سالی همراه با سلامتی، سعادت و توفیق روزافزون برای همه مردم ایران باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی