تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...
سردار رادان خبر داد

۴۷۰ کشته در تصادفات نوروزی

رادان، فرمانده کمار ل انتظامی کشور از آمار ۴۷۰ کشته در تصادفات نوروزی تاکنون خبر داد و گفت: براساس رخداد پلیس آمار تصادفات فوتی نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

کد خبر: ۱۴۷۱۲۲
۲۰:۴۷ - ۰۶ فروردين ۱۴۰۲

۴۷۰ کشته در تصادفات نوروزی

دیدارنیوز: فرمانده کل فراجا، ضمن تاکید بر مدیریت سفر‌های نوروزی از ثبت ۲۶۲ میلیون حجم تردد بین استانی و شهرستانی در تعطیلات نوروز خبر داد.

سردار "احمد رضا رادان" فرمانده کل انتظامی کشور شامگاه یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک آغاز سال جدید و قبولی طاعات و عبادات مردم در ایام ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: امسال شاهد حجم بیشتر تردد خودرو‌ها هستیم و تاکنون ۲۶۲ میلیون حجم تردد بین استانی و شهرستانی به ثبت رسیده است که نسبت به سال گذشته از حجم بسیار بیشتری برخوردار است که نشان می‌دهد مردم نوروز خود را با نشاط آغاز کرده اند.

فرمانده کل فراجا تصریح کرد: با توجه به پیش بینی بارش، هموطنان بیش از پیش دقت داشته باشند که جاده را در سفر ببینند و جاده را برای پایان سفر نبینند و در طول سفر احتیاط را داشته باشند.

سردار رادان بیان کرد: متاسفانه ما شاهد این بودیم که تاکنون بر اساس رخدادی که ثبت می‌کنیم، ۴۷۰ کشته در تصادفات وجود داشته که ۶۵ درصد ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه، عدم رعایت حق تقدم و نیز عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه بوقوع پیوسته است.

فرمانده کل فراجا خاطر نشان کرد: براساس رخداد پلیس آمار تصادفات فوتی نسبت به سال گذشته کاهش داشته، اما آخرین آمار را بایستی از زبان پزشکی قانونی داشته باشیم در پایان نیز از مردم عزیز و همکارانم که در این ایام در تلاش هستند قدردانی می‌کنم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی