تیتر امروز

ادعای اسرائیل؛ به حمله ایران
انتقام ایران پس از حمله تروریستی به کنسولگری در دمشق

ادعای اسرائیل؛ به حمله ایران "پاسخ" خواهیم داد/ بایدن: آمریکا به امنیت اسرائیل متعهد است

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران شب گذشته (شنبه ۲۵ فروردین) حملات پهپادی و موشکی خود را به اسرائیل انجام داد.
گفتمان نظام سلطه جهانی؛ پاسخ بیژن عبدالکریمی به محمدحسن علایی (قسمت چهارم و پایانی)
مناظره متنی محمدحسن علایی، جامعه‌شناس با بیژن عبدالکریمی، استاد دانشگاه

گفتمان نظام سلطه جهانی؛ پاسخ بیژن عبدالکریمی به محمدحسن علایی (قسمت چهارم و پایانی)

در ادامه مناظره متنی محمدحسن علایی، جامعه‌شناس با بیژن عبدالکریمی، استاد دانشگاه درباره «گفتمان نظام سلطه جهانی» که سه قسمت قبلی را در دیدارنیوز خواندید، در قسمت چهارم و پایانی می‌توانید پاسخ...
جنگ ایران و اسرائیل؛ دور سوم ما را به جا‌های باریکی می‌کشاند/ ژئوپولتیک منطقه به نفع ما نیست
کارشناس روابط خارجی در گفت‌وگو با دیدارنیوز، علل و عواقب جنگ بین ایران و اسرائیل را بررسی کرد

جنگ ایران و اسرائیل؛ دور سوم ما را به جا‌های باریکی می‌کشاند/ ژئوپولتیک منطقه به نفع ما نیست

بر خلاف غالب پیش‌بینی‌ها، ایران به اسرائیل حمله موشکی و پهپادی مستقیم کرد، حمله‌ای که ممکن است پیامد‌هایی برای ایران به همراه داشته باشد. آنچه می‌خوانید نظر سید علی بیگدلی کارشناس روابط خارجی...

۸ میلیون گردشگر در مازندران؛ چادرخوابی ممنوع!

روح الله سلگی، معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از اقامت بیش از ۸ میلیون نفر مسافر در مازندران خبر داد و گفت که چادرخوابی در استان ممنوع اعلام شد و تنها در ساری ۵ هزار نفر از مسافران در اماکن متبرکه اسکان داده شدند.

کد خبر: ۱۴۷۰۵۸
۱۳:۴۲ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۲

۸ میلیون گردشگر در مازندران

دیدارنیوز: دبیر ستاد اجرایی تسهیلات سفر نوروزی مازندران از اقامت بیش از ۸ میلیون نفر مسافر در مازندران خبر داد و گفت: با راه اندازی ۶۰ نوروزگاه و افزایش ایستگاه‌های نوروزی در شهر‌های گردشگر پذیر در گسترش فرهنگ مازندران تلاش شد.

روح الله سلگی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران اظهار داشت: ستاد تسهیلات سفر نوروزی با ماهیت فرهنگی و سیاسی و اقتصادی شکل گرفت و ماموریت کمیته‌ها در دستگاه‌ها اجرایی ستاد سفر مشخص شد و تاکنون ۶۰ نوروزگاه در مازندران شکل گرفت که خدمات درمانی، فرهنگی، صنایع دستی و ... ارائه می‌کنند.

سلگی با اشاره به گستردگی فرهنگ نوروزخوانی در دیار علویان و بازنشر آن افزود: المان‌های فرهنگی متناسب با ماه رمضان نیز در شهر‌های استان نصب شد.

به گفته دبیر ستاد تسهیلات سفر نوروزی مازندران در اسکان مسافران با نگاه عدالت خواهانه چادرخوابی در استان ممنوع اعلام شد و تنها در ساری ۵ هزار نفر از مسافران در اماکن متبرکه اسکان داده شدند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران همچنین تصریح کرد: تلاش کامل بر اسکان مسافران انجام شد و مساجد بین راهی نیز در اختیار مسافران بوده است.

سلگی با بیان اینکه بیش از ۸ میلیون نفر مسافر وگردشکر تاکنون وارد استان مازندران شدند ادامه داد:نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در همه شهرستان‌ها تشکیل شد و ۶۰۰ تن سیب و پرتقال توزیع شده است.

وی راه اندازی نمایشگاه‌های های صنایع دستی و سوغاتی را از دیگر اقدامات ستاد تسهیلات سفر برشمرد.

این مسئول با بیان اینکه حدود هزار تن مرغ و گوشت نیز تاکنون در استان توزیع شده است افزود: ناهماهنگی‌های مربوط به تنظیم آرد نیز با فعالیت ۲۷۴ نانوایی بصورت شبانه روز پخت نان رفع شد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی