تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...

۸ میلیون گردشگر در مازندران؛ چادرخوابی ممنوع!

روح الله سلگی، معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از اقامت بیش از ۸ میلیون نفر مسافر در مازندران خبر داد و گفت که چادرخوابی در استان ممنوع اعلام شد و تنها در ساری ۵ هزار نفر از مسافران در اماکن متبرکه اسکان داده شدند.

کد خبر: ۱۴۷۰۵۸
۱۳:۴۲ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۲

۸ میلیون گردشگر در مازندران

دیدارنیوز: دبیر ستاد اجرایی تسهیلات سفر نوروزی مازندران از اقامت بیش از ۸ میلیون نفر مسافر در مازندران خبر داد و گفت: با راه اندازی ۶۰ نوروزگاه و افزایش ایستگاه‌های نوروزی در شهر‌های گردشگر پذیر در گسترش فرهنگ مازندران تلاش شد.

روح الله سلگی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران اظهار داشت: ستاد تسهیلات سفر نوروزی با ماهیت فرهنگی و سیاسی و اقتصادی شکل گرفت و ماموریت کمیته‌ها در دستگاه‌ها اجرایی ستاد سفر مشخص شد و تاکنون ۶۰ نوروزگاه در مازندران شکل گرفت که خدمات درمانی، فرهنگی، صنایع دستی و ... ارائه می‌کنند.

سلگی با اشاره به گستردگی فرهنگ نوروزخوانی در دیار علویان و بازنشر آن افزود: المان‌های فرهنگی متناسب با ماه رمضان نیز در شهر‌های استان نصب شد.

به گفته دبیر ستاد تسهیلات سفر نوروزی مازندران در اسکان مسافران با نگاه عدالت خواهانه چادرخوابی در استان ممنوع اعلام شد و تنها در ساری ۵ هزار نفر از مسافران در اماکن متبرکه اسکان داده شدند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران همچنین تصریح کرد: تلاش کامل بر اسکان مسافران انجام شد و مساجد بین راهی نیز در اختیار مسافران بوده است.

سلگی با بیان اینکه بیش از ۸ میلیون نفر مسافر وگردشکر تاکنون وارد استان مازندران شدند ادامه داد:نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در همه شهرستان‌ها تشکیل شد و ۶۰۰ تن سیب و پرتقال توزیع شده است.

وی راه اندازی نمایشگاه‌های های صنایع دستی و سوغاتی را از دیگر اقدامات ستاد تسهیلات سفر برشمرد.

این مسئول با بیان اینکه حدود هزار تن مرغ و گوشت نیز تاکنون در استان توزیع شده است افزود: ناهماهنگی‌های مربوط به تنظیم آرد نیز با فعالیت ۲۷۴ نانوایی بصورت شبانه روز پخت نان رفع شد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی