تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...

بحران اقتصادی در لبنان؛ صندوق بین‌المللی پول هشدار داد

صندوق بین‌المللی پول نسبت به بحران اقتصادی در لبنان هشدار داد و اعلام کرد که این کشور «لحظه بسیار خطرناکی» را سپری می‌کند.

کد خبر: ۱۴۶۹۸۷
۱۹:۲۴ - ۰۳ فروردين ۱۴۰۲

لبنان

دیدارنیوز: صندوق بین‌المللی پول روز پنجشنبه نسبت به بحران اقتصادی در لبنان هشدار داد و گفت این کشور «لحظه بسیار خطرناکی» را تجربه می‌کند.

ارنستو رامیرز ریگو، رئیس تیم ویژه صندوق بین‌المللی پول در امور لبنان، از کندی اجرای اصلاحات توسط سیاستمداران این کشور ابراز تاسف کرد و گفت: «سیاست انفعال، لبنان را در یک بحران بی پایان فرو خواهد برد»

وی که پس از انجام ماموریت چهار روزه در لبنان در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرده بود، اضافه کرد: «ما معتقدیم که لبنان در یک لحظه بسیار خطرناک و در یک دوراهی قرار دارد.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی