تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...

هواشناسی تهران؛ بارش باران و کاهش دما

هواشناسی استان تهران از فعالیت سامانه بارشی از امشب تا اوایل روز پنجشنبه در تهران خبر داد و اعلام کرد که از چهارشنبه تا پنجشنبه کاهش محسوس دما و یخبندان شبانه سطح زمین در ارتفاعات بالادست پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۴۶۸۸۱
۱۸:۳۶ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

هواشناسی تهران؛ بارش باران و کاهش دما

دیدارنیوز: بنابراعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بر اساس بررسی نقشه‌های هواشناسی و خروجی الگو‌های پیش‌یابی عددی، آسمان استان تهران امروز ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۱، قسمتی ابری تا نیمه ابری و همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

با ورود و فعالیت سامانه بارشی از امشب تا اوایل روز پنج شنبه، آسمان ابری، در بعضی ساعت‌ها بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق (در نقاط مستعد بارش تگرگ)، در بعضی نواحی به ویژه نیمه غربی استان وزش باد شدید و در دامنه‌ها و ارتفاعات شمالی گاهی بارش برف و کولاک مورد انتظار است.

از امروز تا فردا کاهش نسبی دما و از چهارشنبه تا پنج شنبه کاهش محسوس دما و یخبندان شبانه سطح زمین در ارتفاعات بالادست پیش‌بینی می‌شود.

در عین حال بر اساس این گزارش، از عصر پنجشنبه تا عصر جمعه در تهران آسمانی صاف تا نیمه ابری، همراه با وزش باد مورد انتظار است، اما از جمعه شب مجددا افزایش ابر و اوایل هفته آینده رگبار‌های پراکنده باران مورد انتظار خواهد بود.

امروز ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۱، آسمان تهران کمی ابری و از بعد از ظهر همراه با وزش باد بوده و در شب نیمه ابری همراه با افزایش باد و در اواخر وقت همراه با بارش خفیف باران خواهد بود. بیشینه وکمینه دمای هوای تهران نیز امروز به ترتیب ۲۱ و ۱۱ درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

فردا سه‌شنبه، یکم فروردین ماه ۱۴۰۲ نیز آسمان تهران، ابری، در بعضی ساعات همراه با بارش باران و وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود و بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب ۱۸ و ۷ درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی