تیتر امروز

هشدار حزب الله به اسرائیل/ ادعای نیویورک‌تایمز درباره حادثه اصفهان
تنش میان ایران و اسرائیل پس از حمله تروریستی دمشق (بروزرسانی می‌شود)

هشدار حزب الله به اسرائیل/ ادعای نیویورک‌تایمز درباره حادثه اصفهان

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران شنبه شب ۲۵ فروردین‌ماه حملات گسترده پهپادی و موشکی خود را به اسرائیل انجام...
به ما رعایا ربطی ندارد، شما بکنید!
افاضات اضافه

به ما رعایا ربطی ندارد، شما بکنید!

در هفته‌ای که گذشت، عوام‌الملک به مسایل مهم و حساسی چون موی نسوان پرداخته و درباره حوادث اخیر در کشور گفته ما عوام، رعیتی بیش نیستیم و نباید این را فراموش کنیم.

انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت شهرک های صنعتی خوزستان و اداره کل فنی و حرفه ای استان

تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت شهرک های صنعتی خوزستان و اداره کل فنی و حرفه ای استان با محوریت توانمندسازی نیروی انسانی شاغل در واحدهای صنعتی منعقد شد.

کد خبر: ۱۴۶۶۷۸
۱۱:۵۲ - ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت شهرک های صنعتی خوزستان و اداره کل فنی و حرفه ای استان

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط‌عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، علی مهدی‌پور؛ با تأکید برگسترش آموزش‌های مهارتی در صنایع گفت: این تفاهم‌نامه در راستای توانمندسازی نیروی انسانی شاغل در واحدهای صنعتی و فعالسازی زیر ساخت‌های آموزشی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است.

 

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در ادامه ابراز داشت؛ آموزش و تربیت نیروی انسانی ماهر مورد نیاز صنایع کوچک و متوسط، افزایش سطح دانش مدیریتی و مهارتی مدیران و صاحبان صنایع استان و همچنین همکاری در طرج کاربینی مربیان بخش دولتی و خصوصی از دیگر مفاد اینت فاهم‌نامه است. 

 

وی گفت: با همکاری نزدیک می‌توان زمینه مناسبی در جهت ارائه آموزش‌های مهارتی مستمر و به‌ روز شاغلین در صنعت ایجاد کرد. 

 

در این جلسه شهرام ملایی؛ مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان گفت: از تمام ظرفیت این مجموعه در راستای آموزش جوانان جهت تأمین نیروی کار ماهر برای فعالیت در واحدهای تولیدی استفاده خواهیم کرد.

انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت شهرک های صنعتی خوزستان و اداره کل فنی و حرفه ای استانانعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت شهرک های صنعتی خوزستان و اداره کل فنی و حرفه ای استانانعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت شهرک های صنعتی خوزستان و اداره کل فنی و حرفه ای استان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی