تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...

امیدواری عربستان به ادامه «گفتگو‌های سازنده» با ایران

هم‌زمان با توافق عربستان و ایران برای از سرگیری روابط، شورای وزیران عربستان سعودی ابراز امیدواری کرد که «گفتگو‌های سازنده» با ایران ادامه یابد.

کد خبر: ۱۴۶۶۶۰
۰۸:۳۷ - ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

امیدواری عربستان به ادامه «گفتگو‌های سازنده» با ایران

دیدارنیوز: هم‌زمان با توافق ریاض و تهران برای از سرگیری روابط، شورای وزیران عربستان سعودی در نشست خود ابراز امیدواری کرد که «گفتگو‌های سازنده» با ایران در جهت منافع هر دو کشور و همچنین بهبود صلح منطقه‌ای و جهانی ادامه یابد.

شورای وزیران عربستان سعودی در نشست خود ابراز امیدواری کرد که «گفتگو‌های سازنده» با ایران در جهت منافع هر دو کشور و همچنین بهبود صلح منطقه‌ای و جهانی ادامه یابد.

به‌گزارش خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، این نشست به ریاست «سلمان بن عبدالعزیز آل سعود» پادشاه عربستان، برگزار شد.

طبق این گزارش، شورای وزیران عربستان سعودی ابراز امیدواری کرد که «گفتگو‌های سازنده بر اساس ارکان و مبانی مندرج در توافقنامه به نحوی که به نفع دو کشور و کل منطقه باشد و صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی را تقویت کند، تداوم یابد».

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی