تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

هشدار پلیس؛ پرتاب ترقه از داخل خودرو و موتور ممنوع!

سردار محمدحسین حمیدی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: خودرو‌ها و موتورسیکلت‌هایی که اقدام به پرتاب نارنجک و مواد محترقه کنند، اگر در همان لحظه از سوی پلیس شناسایی شوند که در آن واحد توقیف می‌شوند.

کد خبر: ۱۴۶۶۴۴
۱۷:۱۳ - ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

هشدار پلیس؛ پرتاب ترقه از داخل خودرو و موتور ممنوع!

دیدارنیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از توقیف خودرو‌ها و موتورسیکلت‌های متخلف در چهارشنبه‌سوری خبر داد.

سردار محمدحسین حمیدی در حاشیه بازدید مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: برای همه شهروندان ایامی شاد آرزو می‌کنیم، امیدواریم که مردم این شب را در کنار خانواده خود به شادی و شادکامی سپری کنند.

وی با بیان اینکه پلیس راهنمایی و رانندگی در این شب از آمادگی کامل برای مدیریت و روانسازی ترافیک برخوردار است، گفت: با توجه به حجم بالای تردد لازم شاهد افزایش حجم ترافیک در معابر تهران هستیم و در همین راستا نیز لازم است که رانندگان از تردد غیرضروری پرهیز کنند.

حمیدی از توقیف خودرو‌ها و وسایل نقلیه هنجارشکن در شب چهارشنبه سوری هم خبر داد و گفت: خودرو‌ها و موتورسیکلت‌هایی که اقدام به پرتاب نارنجک و مواد محترقه کنند، اگر در همان لحظه از سوی پلیس شناسایی شوند که در آن واحد توقیف می‌شوند.

وی ادامه داد: همچنین اگر پلیس این وسایل نقلیه را مشاهده نکند، آن‌ها از طریق دوربین‌ها شناسایی می‌شوند و وسایل نقلیه‌شان توقیف شده و تا پایان تعطیلات نوروزی در توقیف پلیس خواهند بود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: همچنین برای این دسته از وسایل نقلیه پرونده قضایی نیز تشکیل می‌شود و آنان باید در دادسرا پاسخ اقدامات مجرمانه خود را بدهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی