تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
عضو هیئت مدیره شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی:

برای توسعه بیشتر صنعت نیشکر آمده‌ایم

عضو هیئت مدیره و دبیر کمیته انتصابات شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: برای تکمیل زنجیره تولید و ایجاد ارزش افزوده بیشتر، با تمام توان در کنار مدیران و پرسنل صنعت بزرگ نیشکر هستیم.

کد خبر: ۱۴۶۶۲۷
۱۱:۵۳ - ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

برای توسعه بیشتر صنعت نیشکر آمده‌ایم

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، دکتر مقداد محمودی یکشنبه (21 اسفندماه) در آیین تکریم و معارفه تعدادی از مدیران کشت و صنعت‌های نیشکری و شرکت‌های تابعه، با بیان این مطلب، افزود، هیئت مدیره جدید آمده‌اند تا در سایه همدلی و همراهی، با گسترش فعالیت‌ها، هم در حوزه اشتغال و هم حوزه تولید محصولات نیشکری، اتفاقات خوبی رقم بخورد.
سوددهی مطلوب نتیجه تلاش‌های دکتر ناصری و مجموعه نیشکر است
وی در ادامه، عملکرد مالی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت، صورت‌های مالی نشان‌دهنده سوددهی مطلوب شرکت است و این عملکرد مناسب، نتیجه تلاش‌های دکتر ناصری و همه مدیران و پرسنل مجموعه است.
محمودی، از حمایت تمام قد هیئت مدیره از صنعت نیشکر خبر داد و گفت، در ترکیب جدید هیئت مدیره، اعتقاد بر این است که در پیشبرد برنامه‌ها، یاری‌گر مدیرعامل و نقشی راهبردی و تسهیل‌کننده داشته باشیم. عضو هیئت مدیره شرکت توسعه نیشکر در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌های مدیران سابق کشت و صنعت‌های نیشکر و شرکت‌های تابعه قدردانی، برای مدیران جدید آرزوی موفقیت کرد.
در پایان مراسم، دکتر ناصری مدیرعامل و دکتر محمودی عضو هیئت مدیره و دبیر کمیته انتصابات شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با اهدای لوح تقدیر از مدیران تقدیر کردند.
بر اساس این گزارش، طی احکامی جدید، مهندس علی‌رضا دورباشی‌زاده به عنوان مدیرعامل کشت و صنعت هفت‌تپه، مهندس محمدرضا علم‌الهدایی به عنوان مدیرعامل جدید کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی، دکتر جعفر آل‌کثیر به عنوان معاون کشاورزی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، دکتر آقاجان بهادری به عنوان مدیرعامل مؤسسه آموزش و تحقیقات توسعه نیشکر و مهندس پژمان چهرازی به عنوان مدیرعامل شرکت لوح سبز جنوب منصوب شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی