تیتر امروز

دادخواه: مهرگان جشن آزادی است/ دادگری و شادی در اسطوره و تاریخ، الهام‌بخش امروز و همیشه ماست
ششمین برنامه «با فرهنگ» پیرامون دادخواهی و شادی در اسطوره و تاریخ ایران؛

دادخواه: مهرگان جشن آزادی است/ دادگری و شادی در اسطوره و تاریخ، الهام‌بخش امروز و همیشه ماست

در ششمین برنامه‌ی «با فرهنگ»، دکتر محمدعلی دادخواه با شرح اسطوره و فلسفه‌ی جشن‌های ایرانی، جشن مهرگان را جشن پیروزی و آزادی عنوان می‌کند و دادگری، شادی و خرد را بنیان این جشن‌ها می‌داند.
باختیم ولی زانو نزدیم
افاضات اضافه

باختیم ولی زانو نزدیم

در یادداشت‌های روزانه عوام‌الملک که هفته گذشته را مرور کرده، این بار او از راه دور عملکرد کاروان دولت ایران در مقر سازمان ملل در نیویورک را مورد توجه و بررسی قرار داده است.
بیانیه مهم و مشترک سه تشکل صنفی-سیاسی فرهنگیان ایران
به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید (اختصاصی دیدارنیوز)

بیانیه مهم و مشترک سه تشکل صنفی-سیاسی فرهنگیان ایران

انجمن اسلامی معلمان، سازمان معلمان ایران و مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، سه تشکل صنفی و سیاسی ایران، به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳، با نگاهی به اتفاقات ایران (از شهریور ۱۴۰۱ تا به امروز)،...

«کیش» در وضعیت نارنجی کرونایی

فاطمه نوروزیان، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه جزیره کیش در وضعیت نارنجی کرونایی (پرخطر) قرار دارد، گفت: استفاده از ماسک نیز در استان کاهش یافته که لازم است مردم شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت کنند.

کد خبر: ۱۴۶۴۸۷
۰۹:۵۹ - ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

«کیش» در وضعیت نارنجی کرونایی

دیدارنیوز: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به بیان جزئیات جدیدی از وضعیت کرونایی در استان هرمزگان پرداخت.

فاطمه نوروزیان صبح امروز (۲۱ اسفندماه) در جمع خبرنگاران، افزود: شش شهرستان میناب، جاسک، بشاگرد، بندرخمیر، بستک و حاجی آباد در وضعیت زردکرونایی (نسبتا پرخطر) قرار دارند.

وی بیان کرد: هفت شهرستان بندرعباس، رودان، قشم، بندرلنگه، پارسیان، بوموسی و سیریک در وضعیت آبی کرونایی (عادی) قرار دارند.

نوروزیان با اشاره به اینکه جزیره کیش نیز در وضعیت نارنجی کرونایی (پرخطر) قرار دارد، تصریح کرد: استفاده از ماسک نیز در استان کاهش یافته که لازم است مردم شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی