تیتر امروز

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...
نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب
دیدارنیوز در سال نو بررسی می‌کند

نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب

نوروز جغرافیا نمی‌شناسد و امروز در شرق و غرب عالم نوروز را جشن می‌گیرند، از طرفی بیش از بیست کشور در جهان ،خود خاستگاه نوروز هستند. دیدارنیوز در سال نو جایگاه نوروز در جهان را مورد بررسی قرار...
فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد
برنامه هجدهم اصل ۲۷؛ گفت‌وگو با نماینده مجلس ششم/ قسمت پایانی

فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد

در برنامه هجدهم "اصل ۲۷" با فاطمه راکعی، نماینده مجلس ششم و فعال سیاسی اصلاح طلب صحبت کردیم و دیدگاه ایشان را درباره حوادث اخیر جویا شدیم؛دومین و آخرین قسمت این گفت‌وگو را بخوانید.

آب مصرفی زاهدان از منطقه سیستان جدا می‌شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به کمبود منابع آبی در منطقه سیستان، اقدامات لازم برای جدایی آب مصرفی شهر زاهدان از سیستان در حال انجام است.

کد خبر: ۱۴۶۴۷۳
۲۱:۱۷ - ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

آب مصرفی زاهدان از منطقه سیستان جدا می‌شود

دیدارنیوز: محمد کرمی در نشست شورای اداری شهرستان زابل اظهار داشت: مسئولان نباید منتظر حضور مراجعین بنشینند، بلکه با حضور در بین مردم پیگیر حل مسائل مشکلات آن‌ها باشند. نگاه یکسان به مردم و توجه ویژه به محرومین باید در دستور کار مسئولان قرار بگیرد.

به نقل از روابط عمومی استانداری، استاندار سیستان و بلوچستان با تعریف مدیر جهادی بیان کرد: مسئولان خدمتگزاران مردم هستند، بنابراین باید با تمام وجود در جهت رفع مشکلات و مسائل مردم اقدام کنند. از مسئولان دستگاه‌های اجرایی و معتمدین می‌خواهم با فرماندار جدید هم‌فکری و هم‌افزایی داشته باشند.

وی با اشاره به دلایل تشکیل قرارگاه «غدیر» به دستور وزیر کشور، گفت: ابهاماتی در زمینه جایگاه این قرارگاه وجود داشت که برطرف شد و ربیعی که از سرداران پرتلاش و با همت سپاه است، به عنوان جانشین این قرارگاه انتخاب شد.

کرمی افزود: با توجه به کمبود منابع آبی منطقه سیستان، اقدامات لازم برای جدایی آب مصرفی شهر زاهدان از سیستان در حال انجام است و اعتبارات خوبی برای حفر چاه‌های ژرف در منطقه سیستان در نظر گرفته شده است. اقدامات مناسبی در حوزه منطقه آزاد سیستان، ایجاد پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها و کارخانه کاشی در حال انجام است.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اهمیت گازرسانی به منطقه سیستان، تصریح کرد: با هدف سرعت بخشیدن به پروژه گازرسانی به منطقه سیستان تعداد پیمانکاران این پروژه افزایش یافته است.

کرمی با اشاره به پتانسیل دانشگاه‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و تعاونی‌های دانش بنیان خطاب به فرماندار جدید زابل نسبت به فراهم آوردن زمینه بهره‌گیری از این پتانسیل‌ها تاکید کرد.

وی با اشاره به رفع مشکلات نانوایی‌ها از طریق طراحی سامانه نظارت و کنترل عملکرد، گفت: افزایش سهمیه آرد با توجه به پخت نانوایی‌ها و راه‌اندازی سامانه سهمیه آرد به روستا‌ها از اقداماتی بود که در جهت رفع مشکلات نانوایی‌های استان صورت گرفته است.

استاندار سیستان و بلوچستان در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات حسین سنجرانی فرماندار قبلی، علیرضا ملاشاهی را به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان زابل معرفی کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی