تیتر امروز

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ واکنش ترامپ به حمله ایران، مصر بیانیه داد/ حمله موشکی حزب‌الله
تهران در واکنش به شهادت فرماندهان سپاه در سوریه انتقام می‌گیرد

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ واکنش ترامپ به حمله ایران، مصر بیانیه داد/ حمله موشکی حزب‌الله

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران می‌خواهد به این حمله واکنش نشان دهد و تل‌آویو را «تنبیه» کند.

حمایت مجلس از توافق دیپلماتیک ایران و عربستان

علی کریمی فیروزجائی، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به توافق سیاسی ایران و عربستان گفت: مجلس از جهت گیری دولت در تقویت تعاملات با کشور‌های همسایه و دوست قویا حمایت می‌کند.

کد خبر: ۱۴۶۴۳۸
۱۱:۵۹ - ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

حمایت مجلس از توافق دیپلماتیک ایران و عربستان

دیدارنیوز: عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به توافق دیپلماتیک ایران و عربستان گفت: همگرایی عربستان و ایران معادلات سیاسی را به نفع جهان اسلام تغییر خواهد داد.

علی کریمی فیروزجائی اظهار کرد: این توافق دورنمای روابط سیاسی بین دو کشور و کشور‌های منطقه را امیدبخش کرده است. روابط دیپلماتیک ایران و عربستان تحت تأثیر لابی اسرائیلی و آمریکایی به تیره‌گی گرائیده بود.

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور با اشاره به اهمیت راهبردی توافق دیپلماتیک ایران و عربستان افزود: این توافق مبنای همکاری‌های گسترده بین المللی و دیپلماتیک خواهد بود.

نماینده مردم بابل در مجلس خاطرنشان کرد: این توافق در پی فرامین راهگشای رهبر فرزانه انقلاب و عزم قاطع دولت سیزدهم حاصل شده است. توافق ایران و عربستان امنیت و آرامش منطقه‌ای را تضمین و ماجراجویی آمریکا و اسرائیل را بی اثر خواهد کرد.

به نقل از خانه ملت، عضو مجمع نمایندگان مازندران گفت: مداخلات خارجی نباید اراده حاکم بر دو کشور ایران و عربستان را برای تقویت همکاری‌ها تضعیف کند.

سخنگوی فراکسیون دانشگاهیان مجلس یازدهم گفت: بهبود و تقویت همکاری‌های چندجانبه بسترساز تحولات و گشایش‌های راهبردی خواهد بود. خانه ملت از جهت گیری دولت در تقویت تعاملات با کشور‌های همسایه و دوست قویاً حمایت می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی