تیتر امروز

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...
نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب
دیدارنیوز در سال نو بررسی می‌کند

نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب

نوروز جغرافیا نمی‌شناسد و امروز در شرق و غرب عالم نوروز را جشن می‌گیرند، از طرفی بیش از بیست کشور در جهان ،خود خاستگاه نوروز هستند. دیدارنیوز در سال نو جایگاه نوروز در جهان را مورد بررسی قرار...
فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد
برنامه هجدهم اصل ۲۷؛ گفت‌وگو با نماینده مجلس ششم/ قسمت پایانی

فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد

در برنامه هجدهم "اصل ۲۷" با فاطمه راکعی، نماینده مجلس ششم و فعال سیاسی اصلاح طلب صحبت کردیم و دیدگاه ایشان را درباره حوادث اخیر جویا شدیم؛دومین و آخرین قسمت این گفت‌وگو را بخوانید.
رونمایی از ۱۵۰ پیکاپ KMC T8 برای نوروز

ناوگان امداد کرمان موتور و یک سورپرایز

کرمان موتور در روزهای پایانی سال از توسعه ناوگان خودروهای امدادی خود با اضافه شدن پیکاپ KMC T8 برای ارائه خدمات فنی به صورت سیار خبر داد.

کد خبر: ۱۴۶۴۰۹
۱۶:۱۰ - ۱۹ اسفند ۱۴۰۱

ناوگان امداد کرمان موتور و یک سورپرایز

 

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در آخرین روزهای سال، خودروسازان معمولا از طرح‌های امدادی برای ایام نوروز رونمایی می‌کنند و شرکت کرمان موتور به عنوان یکی از بازیگران اصلی بازار خودرو نیز با یک خبر هیجان‌انگیز در همین زمینه به استقبال سال نو می‌رود.

یکی از جذاب‌ترین خودروهای بازار در دو سال اخیر پیکاپ KMC T8 است که با استقبال خوبی مواجه شده و کرمان موتور نیز برای جذاب‌تر کردن خدمات امدادی‌اش، چند ده دستگاه از این پیکاپ چهار را به ناوگان امدادی خود افزوده است. این شرکت نخستین خودروسازی است که از یک خودروی چهار چرخ متحرک در ناوگان خدمات امدادی خود استفاده کرده است.

غول‌های زیبا

بیرون از ساختمان مرکزی کرمان موتور، صف منظمی از پیکاپ‌های جذاب ایستاده‌اند و با رنگ‌آمیزی و برچسب خاص نشان می‌دهند که کاربری خاصی دارند. خودروهایی که در کنار بقیه ماشین‌های امدادی قرار است به سرعت به در راه‌ مانده‌ها کمک برسانند.

در لابی ساختمان، بهزاد نجفی مدیر امداد خودرو کرمان موتور می‌گوید ابتدا این شرکت تصمیم داشت که خودرو KMC T8 را به صورت دو منظوره استفاده کند. اما در نهایت تصمیم بر این شد که ناوگان امداد در محل از ناوگان حمل امداد خودرو کرمان جدا باشد و در نهایت اینکه پیکاپ T8 صرفا برای استفاده در ناوگان امدادی تجهیز شود. این تصمیم در راستای گسترش تنوع سبد محصولات کرمان موتور و اهداف تولیدی این شرکت در سال آینده صورت گرفته است.

مدیر امداد خودرو کرمان افزود که با توجه به تنوع زیاد سبد محصولات کرمان موتور و همچنین گسترش آن در سال آینده، نیاز به یک خودروی امدادرسان با فضای بار بزرگ به منظور حمل قطعات بیشتر و متنوع و همچنین ابزار مخصوص ها بود. به همین دلیل پیکاپ T8 به لطف حوض بار بزرگ و فضای کاربردی عقب برای استفاده در ناوگان امدادی انتخاب شد.

ناوگان امداد کرمان موتور و یک سورپرایز

نجفی اظهار کرد تعداد ۱۵۰ دستگاه پیکاپ KMC T8 برای استفاده در ناوگان امداد خودرو کرمان موتور تجهیز شده که قرار است در تهران و سراسر ایران فعالیت کنند. او تاکید دارد که در کنار این تعداد، ناوگان امداد پیشین کرمان موتور که متشکل از ۱۲۰ دستگاه خودرو جک S3 و همچنین لیفان X60 بوده حفظ می شود. مدیر امداد خودرو کرمان موتور اظهار کرد که تا پیش از اضافه شدن پیکاپ T8 به ناوگان امدادی این شرکت، میانگین زمان انتظار برای رسیدن امداد در کلانشهرها حدود ۴۵ دقیقه و در جاده حدود ۶۵ دقیقه بوده که با اضافه شدن این تعداد خودرو این زمان کاهش محسوسی خواهد داشت.

وی اظهار کرد که کرمان موتور با الگوبرداری از خودروسازانی مانند هیوندای که محصولاتی با برند خود را در ناوگان امدادی استفاده می کنند، این بار تصمیم گرفت که خودرو با برند KMC یعنی برند کرمان موتور را در ناوگان امداد خود استفاده کند.

پیکاپ KMC T8 برای استفاده در ناوگان امدادی تغییراتی به خود دیده که از جمله آنها می توان به استیکرهای نصب شده روی بدنه و چراغ نارنجی رنگ روی سقف اشاره کرد. حوض بار این پیکاپ نیز پوشانده شده و در این قسمت قفسه های فلزی با هدف قرار دادن قطعات و وسایل مختلف نصب شده است. دو کشوی بزرگ به همراه اینورتر برق ۱۰۰۰ وات و همچنین مخزن آب از جمله تجهیزات پیکاپ T8 امداد خودرو کرمان موتور هستند.

اپلیکیشن امداد

بهزاد نجفی در ادامه بیان کرد که امداد خودرو کرمان موتور به تمام محصولات این شرکت و زیرمجموعه های گروه خودروسازی کرمان از جمله بی وای دی، هیوندای، جیلی، جک، لیفان و KMC خدمات امدادی ارائه می دهد. متقاضیان امداد می توانند به صورت ۲۴ ساعته با شماره امداد خودرو کرمان موتور ۴۲۷۲۴-۰۲۱ تماس حاصل کنند یا از اپلیکیشن تازه رونمایی شده امداد کرمان موتور استفاده کنند.

وی در ادامه اظهار کرد که با توجه به تعطیلات نوروز، سعی شده از امدادگرهای خبره و آموزش دیده استفاده شود. نجفی همچنین از تغییر کاور امداد خودرو کرمان موتور خبر داد و اظهار کرد با توجه به تغییر لوگو کرمان موتور، تصمیم بر این شد که در سال جدید کاور امدادرسانان نیز تغییر کند.

ناوگان امداد کرمان موتور و یک سورپرایز

 

ناوگان امداد کرمان موتور و یک سورپرایز

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی