تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

استعفای عنایتی از سرمربیگری نفت مسجدسلیمان

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از هدایت تیمش استعفا داد.

کد خبر: ۱۴۶۲۶۳
۰۸:۰۵ - ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: رضا عنایتی، سرمربی نفت مسجدسلیمان پس از اتفاقات دیدار تیمش برابر نساجی در هفته بیست و دوم لیگ برتر که با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت، از هدایت تیمش استعفا داد و اعلام کرد که دیگر نمی‌تواند با شرایطی که در این تیم وجود دارد، به کارش ادامه دهد.

عنایتی در خصوص دلیل استعفای خود از هدایت نفتی‌ها توضیح داد که شرایط باشگاه و تیم نفت مسجدسلیمان متفاوت از اخلاق حرفه‌ای او در کار است و افراد متفرقه‌ای به این تیم رفت و آمد دارند که حتی در دیدار با نساجی هم به داخل رختکن آمده و جو تیم را ملتهب کرده‌اند.

این مربی، ۳ بهمن ۱۴۰۱ یعنی کمتر از دو ماه پیش، هدایت نفت را قبول کرد و کمتر از ۴۵ روز در این باشگاه دوام آورد. نفت مسجدسلیمان با ۱۳ امتیاز در رده پانزدهم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر قرار دارد و یکی از کاندیدای اصلی سقوط به لیگ یک است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی