تیتر امروز

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...
نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب
دیدارنیوز در سال نو بررسی می‌کند

نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب

نوروز جغرافیا نمی‌شناسد و امروز در شرق و غرب عالم نوروز را جشن می‌گیرند، از طرفی بیش از بیست کشور در جهان ،خود خاستگاه نوروز هستند. دیدارنیوز در سال نو جایگاه نوروز در جهان را مورد بررسی قرار...
فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد
برنامه هجدهم اصل ۲۷؛ گفت‌وگو با نماینده مجلس ششم/ قسمت پایانی

فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد

در برنامه هجدهم "اصل ۲۷" با فاطمه راکعی، نماینده مجلس ششم و فعال سیاسی اصلاح طلب صحبت کردیم و دیدگاه ایشان را درباره حوادث اخیر جویا شدیم؛دومین و آخرین قسمت این گفت‌وگو را بخوانید.
گسترش و ادامه مسمومیت دانش‌آموزان

استان گلستان؛ آخرین وضعیت دانش‌آموزان گرگانی

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی، مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گلستان، آخرین وضعیت مسمومیت دانش‌آموزان دبستان هدف گرگان را تشریح کرد و گفت: در مجموع ۱۳ دانش‌آموز گلستانی تحت نظر هستند.

کد خبر: ۱۴۶۲۴۸
۱۸:۵۷ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

استان گلستان؛ آخرین وضعیت دانش‌آموزان گرگانی

 

دیدارنیوز: محمدجواد مقسمی دقایقی پیش در گفت‌وگو با اشاره به آخرین وضعیت دانش‌آموزان دبستان هدف گرگان اظهار کرد: پس از گزارش مسمومیت دانش‌آموزان در مدرسه هدف گرگان، همکاران ما بلافاصله برای بررسی و رسیدگی به وضعیت آن‌ها به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه سردرد و سرگیجه از جمله علائم دانش‌آموزان دچار مسمومیت بود، افزود: در بین دانش‌آموزان ۶ نفر علائم بارزتری داشتند که به بیمارستان طالقانی گرگان منتقل شدند.

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی، مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گلستان تأکید کرد: خوشبختانه در معاینات انجام شده مشکل حادی در دانش‌آموزان وجود نداشت و فشار خون، تنفس، قلب و عروق و فشار اکسیژن شریانی در آن‌ها نرمال بود، اما از آنجایی که می‌گفتند تنفس راحتی ندارند با اکسیژن به بیمارستان منتقل شدند.

مقسمی از ترخیص دانش‌آموزان دبستان هدف گرگان تا دو ساعت آینده خبر داد و متذکر شد: حال عمومی دانش‌آموزان خوب است و در حال حاضر از لحاظ پزشکی هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی به مسمومیت ۱۵ دانش‌آموز گنبدی طی روز گذشته اشاره کرد و یادآور شد: تمامی دانش‌آموزان مسموم شده در روز گذشته مرخص شدند، اما در مجموع هشت نفر از دانش‌آموزان مسموم شده در روز گذشته و ۶ نفر از دانش‌آموز مسموم شده در امروز همچنان تحت نظر هستند.

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی، مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گلستان اضافه کرد: از لحاظ پزشکی هم مشکل خاصی و یا یافته ناراحت‌کننده‌ای در بیماران دارای علائم مسمومیت وجود ندارد، اما بیشتر خود بیمار با علائم تنگی نفس یا ناراحتی دیگر مراجعه می‌کند که در صورت مشاهده علائم تنفسی درمان را تا رفع کامل مشکل ادامه می‌دهیم.

مقسمی افزود: معمولاً افرادی که در بیمارستان‌ها بستری شدند مبتلا به آسم و یا بیماری‌های زمینه‌ای هستند که برای مراقبت بیشتر تحت نظر پزشک قرار دارند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی