تیتر امروز

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
مراسم تشییع رئیس‌جمهور/ ورود پیکر شهید آل هاشم به تبریز/ ادای احترام پرسپولیسی‌ها به شهدا +عکس
حضور مقامات خارجی در تهران پس از سقوط دردناک بالگرد در آذربایجان شرقی (بروزرسانی می‌شود)

مراسم تشییع رئیس‌جمهور/ ورود پیکر شهید آل هاشم به تبریز/ ادای احترام پرسپولیسی‌ها به شهدا +عکس

روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه در آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و صبح روز دوشنبه رئیس جمعیت هلال احمر از پیدا شدن لاشه بالگرد...

پایان محدودیت سوختگیری؛ ارائه بنزین و گازوئیل به‌جز باک خودرو ممنوع است

طبق گفته اسدالله قلی‌زاده، رئیس صنف جایگاه‌داران ارائه بنزین و گازوئیل به جز باکِ خودرو ممنوع است و در شرایط کنونی در اکثر جایگاه‌های کشور ممنوعیتی برای سوختگیری نیست.

کد خبر: ۱۴۶۱۳۹
۱۱:۳۹ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

محدودیت سوختگیری برطرف شد؛ ارائه بنزین و گازوئیل به‌جز باک خودرو ممنوع است

دیدارنیوز: رئیس صنف جایگاه‌داران سوخت گفت: ارائه بنزین و گازوئیل به جز باکِ خودرو ممنوع است، ولی پرسنل پمپ‌بنزین به‌اندازۀ محدود و کمتر از ۴ لیتر برای جابجایی خودرو‌های بنزینی در شرایط خاص همکاری می‌کنند.

اسدالله قلی‌زاده در گفتگو با ایسنا با بیان اینکه در قسمت عرضه فرآورده‌های نفتی ۴۲۳۰ جایگاه و در بخش سی‌ان‌جی ۲۷۰۰ جایگاه در کشور فعال هستند که از ۱۵ اسفند وارد فاز اجرایی نوروز می‌شوند، اظهار کرد: در شرایط کنونی در اکثر جایگاه‌های کشور ممنوعیتی برای سوختگیری نیست و به جز استان‌های مرزی در اکثر استان‌ها محدودیت سقف سوختگیری وجود ندارد و به مردم توصیه می‌کنیم در هنگام مراجعه به جایگاه با پرسنل همکاری لازم را داشته باشند.

وی گفت: سیاست دولت استفاده مردم از کارت سوخت شخصی است و توصیه ما هم همین است چرا که امکان رهگیری و رسیدگی به شکایات احتمالی در مواردی که با کارت سوخت شخصی سوختگیری انجام شده باشد سریع‌تر و دقیق‌تر است.

وی در خصوص مکمل‌هایی که در جایگاه‌های سوخت عرضه می‌شود، گفت: با اعلام و اصرار شرکت‌های تابعه وزارت نفت، خرید و فروش مکمل در جایگاه‌ها ممنوع است و فروش اجباری مکمل که توسط پلیس گزارش آن در محل با ذکر نام و کد ملی پرسنل نوشته شده باشد تعقیب قضایی به همراه دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی