تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

مسمومیت در مدارس دخترانه زنجان و ابهر

در ادامه مسمومیت‌های عجیب و مشکوک در مدارس دخترانه ایران، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان از وقوع مسمومیت در مدارس ابتدایی غنچه زنجان و عصمت ابهر خبر داد.

کد خبر: ۱۴۶۱۳۸
۱۱:۲۳ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

مسمومیت در مدارس دخترانه زنجان و ابهر

دیدارنیوز: موضوع «مسمومیت دانش آموزان» از مهمترین مسائلی بود و هست که این روز‌ها اذهان جامعه را مشغول و افکار عمومی را نگران کرده است؛ روز گذشته برای نخستین بار در سطح استان موضوع مسمومیت در زنجان رخ می‌دهد و حدود ۳۰ دانش‌آموز مدرسه، ولی عصر (عج) را مسموم می‌کند. این دانش‌آموزان به بیمارستان‌های موسوی و، ولی عصر (عج) زنجان منتقل می‌شوند که خوشبختانه پس از چند ساعت اکثر آنان مرخص می‌شوند.

حال صبح امروز بازهم موضوع مسمومیت دانش‌آموزان دختر در دو نقطه در استان زنجان تکرار شد که یکی مدرسه ابتدایی دخترانه غنچه در کوی فرهنگ زنجان و دیگری مدرسه دبیرستان دخترانه عصمت در شهر ابهر است.

حسن بختیاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با تأیید خبر مسمومیت دانش‌آموزان در دو مدرسه غنچه زنجان و عصمت ابهر از آماده‌باش بیمارستان‌های، ولی عصر (عج) و آیت‌الله موسوی (ره) خبر داد و گفت: خوشبختانه حال دانش‌آموزان خوب است و جای نگرانی وجود ندارد.

کارشناسان معاونت بهداشت در حال بررسی موضوع هستند، ولی آن چیز که مسلم است مسمومیت این دانش‌آموزان تنفسی و حاصل ترکیب چند گاز سمی است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی